Заборони Samsung для Apple

Нещодавно компанія Samsung Electronics спільно з Агентством США з міжнародної торгівлі подала скаргу в спробі заборонити продаж основних продуктів компанії Apple в США.

Заборони Samsung для Apple

У двох словах, південнокорейський гігант електроніки має намір перешкоджати імпорту та продажу iPhone, iPad і iPod на території США. Звучить досить безглуздо, і, треба думати, що дана скарга не буде задоволена, адже уявити ринок США без iPad і iPhone вже просто неможливо. На сьогоднішній день відносини між компаніями не можна назвати дружніми – IT гіганти звинувачують один одного в копіюванні дизайну та технологій.

Компанія Samsung хоче заборонити продаж продукції Apple в США.

У заяві Samsung мовиться, що “компанія має намір рішуче захищати свою інтелектуальну власність з метою збереження свого статусу інноватора і лідера на ринку мобільного зв’язку, а також для поліпшення якості обслуговування наших клієнтів”.

Аналітики вважають, що судові суперечки були зайвої головним болем для обох фірм, тому що вони залежать один від одного. Компанія Samsung – постачальник мікрочіпів для продуктів Apple, в той час як компанія з Cupertino також є ключовим клієнтом корейського виробника, частка якого в 2010 році склала близько 5,7 мільярдів доларів.

.