Як створити додаток для iPhone

Програми під iPhone – це ласий шматочок на ринку мобільних сервісів і послуг, і всі хочуть спробувати себе в розробці мобільних додатків для iPhone. Ці програми мають попит серед людей різних вікових груп та інтересів, iPhone програми можуть стати прибутковим бізнесом, якщо використовувати вірну методику.

П’ять важливих кроків до створення додатків iPhone

Як робити додатки iPhone?

Це просте питання, але він має на увазі безліч знань. Намагаючись розробити програму під iPhone вперше, багато хто питає “Як зробити додаток iPhone?”. Розробка концепції, створення та програмування хорошого програми iPhone може бути дуже важкою роботою. Я поділюся з вами деякими негативними думками, які можуть у вас виникнути. Занадто велика конкуренція серед розробників додатків під iPhone. На ринку мобільних програм є більше 200 000 додатків iPhone, і кількість програм зростає щодня. Ви можете стати успішним на цьому терені, якщо будете створювати і випускати iPhone програми систематично.

Знайте свої сильні сторони в розробці iPhone програм.

Різні люди володіють різними якостями, які роблять їх індивідуальними особистостями. Буде невірним копіювати iPhone додаток, що є бестселером, або створити щось подібне існуючої iPhone програмі. Вам потрібно вивчити свою креативність і знати свої сильні сторони, щоб вилити свою пристрасть до додатка для iPhone і вийти переможцем на ринок розробників програмного забезпечення. Отже, створення програми під iPhone з урахуванням ваших сильних сторін допоможе вам перемогти в конкурентній боротьбі.

Вивчіть конкурентів розробляють iPhone програми.

Отже, у вас є натхнення і план з розробки iPhone програми. Але перед початком роботи потрібно вивчити ринок iPhone додатків. При наявності такої великої конкуренції цілком імовірно, що ідея вашого додатки під смартфон від Apple виявиться вже не оригінальною. Може виявитися, що краще розробити іншу програму до iPhone і не втрачати час і гроші безцільно. Але, якщо ви зрозумієте, що ідея вашої програми для iPhone нова, то варто негайно почати працювати над створенням і розвитком програми.

Розробка програми iPhone.

Бачити, як ваша ідея перетворюється в даний додаток, – це прекрасне відчуття. Ви можете самостійно втілювати свою ідею в життя або найняти iPhone розробника для виконання основної роботи. Є безліч професійних розробників програм під iPhone, які можуть перетворити вашу блискучу ідею в реальність за прийнятною ціною. Ціна може змінюватись від 2 000 до 10 000 доларів залежно від складності дизайну і функціоналу. Отже, ви можете найняти хорошого розробника, щоб він допоміг вам розвинути вашу фантастичну ідею.

Встановлення ціни на iPhone додаток.

Коли ваш додаток під iPhone буде готово, потрібно буде визначити цінову категорію. Вам доведеться заплатити компанії Apple третину ціни в якості комісії від продажів на ресурсі Apple Store. Потрібно встановити ціну програму, враховуючи привабливість гри, витрати на розробку і ваш дохід після сплати комісії Apple і так далі

Маркетинг для iPhone додатків.

Маркетинг – це найважча частина при продажу вашого iPhone програми, але якщо все зроблено правильно, можна отримати величезний прибуток навіть від додатків iPhone невисокого рівня. Ви можете скористатися допомогою друзів і родичів для популяризації гри в різних соціальних засобах інформації, таких як Orkut, Мій Світ, Twitter, MySpace, ВКонтакте, LinkedIn, Facebook, Однокласники і так далі. Якщо ви вважаєте, що ваш додаток iPhone дійсно специфічне і повинно досягти аудиторії, то можна скористатися допомогою маркетингової фірми. Як би там не було, маркетинг – це єдиний спосіб розповісти великій кількості людей про ваш товар, тобто про програму для iPhone.

.