Як розбити флеш диск

Портативне зберігання даних: як розбити флеш диск (накопичувач)

Слід зауважити, що ви не можете розбити USB-флешку в Windows, якщо цей диск знімний. Це означає, що кращий спосіб успішного розділу флеш-накопичувача – це швидкий перегляд знімною частини. Після цього вона буде читатися як стаціонарний файл. В результаті ви зможете розділити накопичувач, як звичайний жорсткий диск.

Он-лайн інструменти. Шукайте он-лайн інструмент для виконання цього завдання. Є цілий ряд доступних інструментів формату USB. Шукайте портативний інструмент, який можна використовувати з різними брендами. Немає причини витрачати гроші на інструмент, який використовується тільки з одним видом USB-драйвера, коли є безліч універсальних. Найкращі інструменти можуть форматувати флеш-драйвер і переглядати знімну частину. Інші функції високоякісних інструментів включають установку самозавантажувальних розділу та імені томи. Пристрій повинен бути простим у використанні і роботі з єдиною кнопкою для знімної частини. Це встановить флеш-драйвер для роботи з іншими розділами. Видаліть і знову з’єднайте накопичувач до комп’ютера, коли використовуєте пристрій.

Програма BootIt.

Один з найпопулярніших інструментів – це BootIt. Завантажте та встановіть BootIt. Він модифікує накопичувач і дозволить його розділити. BootIt створений, щоб внести зміни в структуру флеш-накопичувача. Візьміть накопичувач і вставте його в USB-порт. Натисніть на кнопку прочитання знімних частин. Після цього Windows розпізнає накопичувач як знімний диск, замість того, щоб вважати його стаціонарним. Як і з іншими форматують інструментами, видаліть свій флеш-накопичувач перед тим, як переінсталювати. Натисніть “Start” і “Run”, перш ніж набрати “diskmgmt.msc”. Це дасть можливість керування диском. Ви побачите флеш-накопичувач на екрані. Натисніть на портативний накопичувач і виберіть “Видалити розділ” (“Delete Partition”). Тоді клацніть знову і виберіть “Новий розділ” (“New Partition”). Далі слідуйте з’явилися на екрані, перш ніж створити “Первинний розділ” (“Primary Partition”). Тепер ви успішно розділили флеш-накопичувач.

Розбиваєте ви жорсткий диск або через USB флеш-накопичувач, можуть виникнути проблеми. Найпоширеніша – це відсутність місця для завершення операції. Проблему можна вирішити, просто почистивши ваші файли. Наприклад, видаліть всі непотрібні і тимчасові файли. Такі заходи вирішать проблему свобоного місця, її легко вирішити на відміну від проблем, що виникають при роботі з жорстких диском.

.