Характеристики Blackberry Bold Touch 9900

Компанія Research in Motion недавно випустила смартфон Blackberry Touch 9900. Ця модель мобільного апарату вважається найшвидшою і видатною серед інших творінь компанії RIM. З новою апаратною платформою і чудовою операційною системою, природно, покупці захочуть дізнатися більше про телефон Blackberry Bold Touch. Давайте зробимо огляд характеристик Bold Touch.

Гарячі новини про характеристики в смартфоні Blackberry Bold Touch 9900.

Смартфон Blackberry Bold Touch працює на базі ОС BlackBerry 7, яку не підтримують ранні моделі. Нова операційна система являє властивість “рідка графіка” (liquid graphics) – це плавність роботи ємнісного 2,8-дюймового TFT-екран із роздільною здатністю 640×480 пікселів. Дисплей телефону Bold Touch дарує яскраві і живі кольори. Під екраном розташовується оптичний трекпад з QWERTY-клавіатурою. Ентузіастів приведе в захват процесор з частотою 1,2 ГГц. Даний процесор, швидше за все, є інтеграцією графічних рішень Snapdragon і Adreno 205.

Нова ОС розроблена на основі Blackberry 6, яка включає в себе оновлену версію браузера Blackberry. Blackberry 7 також включає в себе поліпшений компілятор JavaScript і додаткову специфікацію HTML5. Як повідомляє команда Research in Motion, оновлена ​​версія браузера на Blackberry Touch 9900 працює швидше, ніж браузер Nexus S від Google і Apple-браузер смартфона iPhone 4.

Мобільний телефон Blackberry Touch має 8 Гб вбудованої і 768 Мб оперативної пам’яті для зберігання даних. Якщо цього здасться мало, то в Bold Touch є microSD-слот з підтримкою карти до 32 Гб. Смартфон оснащений комунікаціями Bluetooth з A2DP, так само Wi-Fi і MicroUSB-роз’ємом. Смартфон Blackberry Touch 9900 дозволяє завантажувати веб-сторінки зі швидкістю до 14, 4 Мб / с. Безсумнівно, цей телефон працює в частотних діапазонах 2G (GSM 850 / 900 / 1800 / 1900) і 3G (Tri-Band HSDPA) мереж.

Ще однією корисною властивістю Blackberry Touch є технологія “комунікація ближнього поля” (NFC). Це технологія бездротового зв’язку, яка дає можливість здійснювати платежі за допомогою мобільних сервісів та обмінюватися даними по Bluetooth. У смартфоні з’явився окремий додаток з назвою Blackberry Balance, яке дозволяє створювати два різних списку контактів (наприклад, особистий і робочий). Офісний пакет додатків Docs to Go – це ще одна програма для роботи з документами.

Смартфон Blackberry з оснащений безліччю пристроїв і сенсорів. Це, наприклад, акселератор, компас та GPS-навігатор, вони надають підтримку телефоном у розширеній реальності. Команда RIM додала в смартфон наступне нововведення – це клієнт доповненої реальності Wikitude AR. Додатковий сенсор міститься і в 5-мегапіксельній камері, що дає можливість знімати HD-відео у форматі 720p. Камера телефону Bold Touch також включає в себе такі функції, як проставлення геометок, визначення особи, стабілізатор зображення, LED-спалах і автофокус.

Це найтонший смартфон в історії Blackberry. Bold Touch зовні схожий на модель Bold 9700 або 9780. Що стосується дизайну клавіатури, Blackberry Touch 9900 часто порівнюють з Blackberry 9000 з-за його сріблястого обідка, який змальовує краю телефону.

На даний момент, смартфон Blackberry Bold Touch 9900 доступний тільки в чорному кольорі. Правда, скоро з’являться його різнокольорові варіації. Але, вартість телефону поки залишається найцікавішою темою.

Технічні характеристики Blackberry Bold Touch 9900 вже розбурхали його майбутніх покупців.

.