Вихід Apple iPhone 5

Так як мобільні технології змінюються після клацання пальців, абсолютно зрозуміло, що ви шукайте п’яте покоління смартфонів з просунутими функціями і можливостями. Apple iPhone 5, найбільш очікуваний смартфон, з’явиться з різними специфічними функціями, характеристиками і новітніми технологіями. Просунуті характеристики і функціональність роблять iPhone 5 Одним з кращих смартфонів для бізнесу і розваги. З випуском iPhone 5 мобільних користувачі, які підписали контракт з Apple iPhone 4, напевно будуть ридати ридма. Цей новітній телефон від Apple створений для бізнесу, а вихід iPhone 5 очікується протягом найближчих місяців. Новий iPhone 5 телефон є результатом модифікацій свого брата, iPhone 4, і природно має новий вигляд. Цей розумний телефон з’явиться на ринку після липня 2011 року. Давайте подивимося на специфікації і характеристики iPhone п’ятого покоління!

П’яте покоління мобільних телефонів – Apple iPhone 5

Ходять чутки, що Apple iPhone 5 буде мати потужний двоядерний процесор, який сконструйований з професійними характеристиками для бізнес-цілей. Розмір екрана буде близько 4 дюймів, що доставить дивовижну чіткість при перегляді кіно і картинок. Місткий сенсорний екран набагато легше у використанні, ніж зі стилусом. Ви зрозумієте різницю, коли скористаєтеся функцією мультізадасності (Multitask). Ви можете з легкістю виконувати два і більше завдань одночасно.

П’ятий iPhone, той телефон, який виділяється в натовпі інших смартфонів технологією NFC. Ця технологія не використовується в звичайних мобільних телефонах. NFC надзвичайно корисна для операцій з грошима, особливо під час походу по магазинах. Вам потрібно лише провести свій телефон через зчитувальний пристрій, як кредитну картку, і ви оплатили покупки. Не кажучи вже про те, що ця багатообіцяюча функція створить величезні очікування для шопоголіків.

Телефон iPhone п’ятого покоління може бути оснащений 8-мегапіксельною камерою, яка може знімати відмінні фотографії. Тому зможете залишити свою професійну фотокамеру будинку. У Apple телефону є й інші елементарні функції, які роблять зображення більш чудовою, без шуму і спотворень.

Блискучий зовнішній вигляд і дизайн Apple iPhone 5 зачарують найзавзятіших критиків. Телефон стане символом стилю, куди б ви його не взяли – в магазин або бізнес-зустріч.

Заряд акумулятора тримається дуже довго. Apple iPhone 5 на справді кращий телефон для подорожей, оскільки мобільний апарат стане гарним компаньйоном.

.