Відмінності iOS 4 і iOS 5

Великою подією на щорічній конференції Apple для розробників, що пройшла в цьому році, став анонс новітньої операційної системи Apple, iOS5. Це не просто операційна система, на якій, можливо, буде базуватися майбутня новинка від Apple iPhone 5, про яку ходить багато розмов, але її також можна буде скачати для iPhone 4. Отже, чого ж ми чекаємо від цієї нової операційної системи і чим вона здивує володарів новинки White iPhone 4?

Порівняння: Білий смартфон iPhone c iOS 4 буде сильно відрізнятися від смартфона iOS 5

Ймовірно, одним з найбільш помітних відмінностей від попередньої iOS системи є те, як користувачі зможуть отримувати повідомлення. З нинішньою версією системи на дисплеї iPhone 4 з’являються червоний гурток, крім іконки програми, до якої відноситься повідомлення. Наприклад, якщо на ваш аккаунт на Facebook вам прийшло повідомлення, цей гурток з’являється на хоумскріне. Проблема в тому, що при наявності численних хоумскрінов, вам доведеться переглянути їх усі, аби побачити повідомлення. У новій системі всі повідомлення будуть в одному місці, в так званому центрі повідомлень. До того ж, повідомлення будуть з’являтися і на локскріне смартфона, що дозволить вам відразу ж їх побачити. Ще одне поліпшення – це практично негайний доступ до камери, встановленої на смартфоні, завдяки чому користувачі зможуть економити час, якщо дійсно потрібно сфотографувати той чи інший момент. Також з’явиться можливість використовувати кнопку регулювання гучності в якості кнопки спуску затвора і кадрувати і змінювати розмір зображення прямо на самому смартфоні.

Тисячі власників White iPhone 4 (білий айфон) будуть з нетерпінням чекати нових функцій iMessage у системи iOS 5. Це новий додаток дозволяє використовувати інформаційне з’єднання смартфона для відправки необмеженої кількості безкоштовних СМС. Інформаційне з’єднання поряд з удосконаленим повноцінним веб-браузером Safari з закладками також полегшить вихід в Інтернет, швидкість якого збільшена. Ви зможете легше стежити за оновленнями RSS-стрічки. Молоді користувачі напевно будуть відвідувати сайти соціальних мереж, тому інтеграція програми Twitter – вельми приємне доповнення. Це не тільки дозволить постити повідомлення на Twitter швидше і легше, але ще і завантажувати фотографії прямо на цей сайт завдяки додатку “Камера”.

Удосконалення настільки значні, що володарем смартфона White iPhone 4 буде здаватися, що аналогів йому не існує.

.