Телефон Lava 10

Фірма Lava Mobile представила китайський телефон A10. Мобільний апарат оснащений сенсорним IPS-екраном з діагоналлю 3,0 дюйма і виконаний у форм-факторі безклавіатурного моноблока. Дана модель включає в себе технологію IPS – це площинне переключення, яке використовується в таких пристроях, як смартфон iPhone і планшет iPad.

Огляд мобільного телефону Lava 10.

Компанія стверджує, що IPS-дисплей забезпечує чудову якість, як зображень, так і відео з широким кутом огляду – 178 градусів. Металевий корпус Lava A10 являє собою стильний дизайн, який, можливо, більше сподобатися чоловічій половині. Будучи першим тачфоном лінійки телефонів Lava, розробники зробили все можливе, щоб зробити сприятливий ефект на споживачів. Таким чином, елегантний сенсорний екран займає всю поверхню телефону, крім декількох фізичних кнопок. Lava A10 тонкий і з легкістю поміститься на Вашій долоні.

Модель A10 Lava володіє таким же IPS-екраном, як в Apple iPad. Дисплей виявився з хорошою реакцією торкань. Екран відображає яскраві кольори і пропонує чудовий кут огляду – 178 градусів. Меню телефону вражають гарним оформленням. Додатково до всього, Lava A10 має універсальний 3,5 мм роз’єм для навушників.

Іншими специфікаціями Lava телефону є 3,2-мегапіксельна камера зі спалахом. Спалах стане корисною при фотографуванні вночі або при тьмяному світлі. Тачфон укомплектований картою micro SD з можливістю збільшення пам’яті до 16 Гб. Для користування інтернетом Lava A10 підтримує мережу EDGE і завантаження Java-аплетів. Все це збільшить задоволення від володіння телефоном. Lava A10 дуже ефективний у роботі з інтернетом і дозволяє легко завантажувати дані.

Даний телефон оснащений роз’ємом 3,5 мм для навушників і блокуванням. Тачфон має вбудовані додатки для роботи з такими соціальними сервісами, як Facebook, Twitter та інші. Підлітки особливо оцінять цю пропозицію.

Апарат Lava 10 розпорядженні 32 Мб оперативної пам’яті. Дві області відеопам’яті використовують 1,920,000 байт і спрощують графіком. Кожен піксель має адресну плату на екрані і, що належить йому, район відеопам’яті.

Тачфон Lava є сучасним телефоном за ціною меншою, ніж пропозиції від компаній Nokia і Sony Ericsson. На сьогоднішній день стільниковий телефон Lava 10 зберігає свої достоїнства, незважаючи на його низьку вартість, телефон заслуговує Вашої уваги.

.