Світлодіодні на сонячних батареях лампи

Справа в тому, що при оформленні будинку стильними лампами і світлом, вони не тільки забезпечують будинок світлом і стильно виглядають, лампи до того ж, досить дороги в сенсі споживання енергії. Звичайна лампа, яка може висвітлити всю кімнату, ймовірно, споживає принаймні в три рази менше енергії, ніж лампа нижнього огляду, яка додаючи шику Вашому будинку, можливо збільшує рахунок за електроенергії теж. Китайський керамічну посудину з іншого боку свого роду кустарно виконана лампа і в той час як Ви, можливо, не будите покладатися на те, що лампа освітить кімнати, насправді додасть хитромудрий штрих Вашому будинку, і ще хороша новина – лампа працює від сонячних батарей, які можна розгледіти зверху судини лампи. Не схожий на інші посудини, цей зроблений з цієї китайської кераміки кольору слонової кістки (хоча я вважаю, тут можливо мається на увазі колір слонової кістки, а не самі слонові бивні), яка вирівнює поширення світла і надає йому елегантний вигляд.

Китайський керамічну посудину кольору слонової кістки допоможе Вам зберегти екологію і освітить Ваше місце зі стилем.

Повністю заряджений електроенергією судина може працювати до 8 годин і завдяки прорізам на ньому у вигляді квітів, даватиме досить цікаві ефекти. Через червоних, блакитних та зелених LED (світловипромінювальних діодів) усередині лампи, що світиться посудину ще й може світити різнокольоровими вогнями. За 18,64 долара не варто згадувати скільки електроенергії в кінцевому підсумку лампа зможе зберегти. Єдина проблема в цій лампі полягає в тому, що сонячна батарея у неї дуже на увазі і хотілося б, щоб світиться посудина була з кришкою, яка закривала б батарею, коли лампа у використанні, надаючи світному судині єдиний і узгоджується вид.

Якщо Ви хочете побачити різні фотографій цієї лампи в дії, то шукайте через Google або на ресурсі DesignBuzz, а якщо ж хочете зробити замовлення, то – Chinavasion.

.