Створення мобільного сайту

Коли інтернет в 1990-і роки з’явився скрізь, всі були вражені технологіями і люди з так званими технічними ноу-хау, почали заробляти сотні доларів на розміщення реклами на сайтах.

Люди створювали сайти, а ті які цього не робили, заздрили і думали, як же таке можна зробити. Оскільки мобільні телефони набрали популярності, все більше і більше людей почали будувати свої власні мобільні веб-сайти, щоб люди могли стежити за своїм бізнесом в дорозі. Створити інтернет-або мобільний сайт ніколи не було простіше, ніж зараз, починаючи з простих порад, які ми вам представимо.

П’ять кроків зі створення мобільного сайту або створення мобільної версії сайту.

Ви повинні пам’ятати, що почати роботу онлайн ніколи не було простіше, і зараз не так складно створити мобільний сайт, як тільки ви вивчите декілька навичок. Навіть є програма для створення мобільного сайту. Всі навички не настільки складні, наскільки складно, наприклад, побудова ракети.

Як побудувати свій перший мобільний веб-сайт за п’ять кроків або створення мобільного сайту безкоштовно своїми руками:

Перший крок

Вам потрібно, по-перше, створити піддомен з існуючих доменних імен. Наприклад, якщо ваш сайт yourwebsite.com, то вам потрібно буде створювати m.yourwebsite.com, щоб позначити, що це мобільна оптимізована версія існуючого сайту.

Другий крок

Вам потрібно створити простий сайт в одному з ваших улюблених HTML-редакторів. Пам’ятайте, що, коли ви створюєте мобільний сайт, ви повинні розробляти його простим, і утримуватися від застосування великої кількості зображень з високою роздільною здатністю, і, звичайно, різних кричущих трюків. Мобільний сайт є простим, коротким резюме того, що розміщено на головному сайті.

Третій крок

Після того як ви створили і зберегли файли, їх потрібно завантажити на ваш піддомен. Як тільки ви це зробите, ви наберете у вашому m.yourwebsite.com повну адресу в адресний рядок браузера, і вуаля, ось він, ваш мобільний сайт.

Четвертий крок

На вашому основному веб-сайті повинна бути проста рядок коду, яка може бути вставлена ??в HTML, яка буде переадресовувати відвідувачів на ваш мобільний веб-сайт або автоматично, або від простого призову до дії.

П’ятий крок

Можна, звичайно, якщо ви колись створили свій мобільний сайт, також давати доступ людям бачити URL, переглядаючи його через QR Code. Це якщо у людей є програмне забезпечення, яке дозволяє їм отримати доступ до URL посиланням на сайт швидше, без необхідності вводити її в свій мобільний браузер. Більшість QR Code програмного забезпечення можна завантажити безкоштовно.

.