Стерео динаміки Olasonic

Шукаєте стильні якісні колонки для Вашого комп’ютера або ноутбука? Компанія Olasonic порадує Вас своєю пропозицією. Для тих, хто ще не знайомий з таким брендом, як Olasonic, зауважимо, що ідея його створення належала нікому іншому, як Yoshinori Yamamoto, колишньому президенту знаменитої Sony Home Audio Company, тому нікого не здивувало, що японський Amason оцінив продукцію Olasonic на рівні надійних передових брендів.

Стерео динаміки з вбудованим підсилювачем Olasonic TW-S7 можна підключити через USB.

І хоча в минулому квітні колонки від Olasonic можна було купити тільки в Японії, сьогодні ця довгоочікувана новинка з’явилася і навіть на американському ринку.

Приєднати колонки Olasonic TW-S7 (білі або чорні – на Ваш вибір) до комп’ютера Ви легко зможете через USB-порт. При діапазоні частот 60 Hz – 20,000 Hz динаміки дадуть 10 W + 10 W стереозвуку, витрачаючи при цьому мінімальну кількість енергії (до 2,5 W). Такий ефективності в посиленні звуку і скорочення сторонніх шумів творці Olasonic TW-S7 домоглися завдяки специфічній формі, яку вони надали своєму виробу. Чим і пояснюється такий незвичайний дизайн колонок, що нагадують, як відгукуються багато, овальні крісла у формі яйця.

Купити Olasonic TW-S7

Новинка Olasonic TW-S7 надходить у продаж 1 серпня і обійдеться щасливчикам-власникам за ціною 129,99 доларів США. Детальна інформація – на сайті компанії Olasonic.

.