Skype для Windows

Раніше цього року, компанія Skype оголосила про те що їхня програма миттєвої листування (чат) буде тепер сумісна з Facebook і користувачі зможуть поповнювати свої Skype контакти вже існуючими друзями з їх Facebook, а також оновлювати особисті статуси і стежити за оновленнями своїх друзів! Програма Skype була випущена з усіма цими можливостями, але виявилося що цього недостатньо. У своєму інтернет-блозі Skype офіційно оголосили про випуск останньої бета-версії Skype для Windows системи: версія 5.5.

Випущена версія Skype 5.5 Beta для Windows операційки.

У новітній версії Skype тепер є чат Facebook для миттєвої листування (Instant Messaging). Користувачі можуть спілкуватися зі своїми Facebook-друзями безпосередньо через Skype. Вам тепер більше не треба завантажувати окремий інтернет-браузер або ще якусь додаткову програму або програми, просто увійдіть в Skype і все!

Вкладка з контактами Facebook: у вікні Skype є нова вкладка спеціально для контактів Facebook друзів.

“Like” (“мені подобається”) і коментувати пости друзів у Facebook: просто як і спілкування в чаті з самого Skype, користувачі тепер можуть коментувати і “Like” новини (“лайкать”) і будь-які оновлення в Facebook, при цьому не залишаючи Skype.

Що стосується інших поліпшень, крім тих що дозволяють користуватися Facebook, включать: нову вкладку для контролю дзвінка з поліпшеною графікою; в секції “Call Phones” тепер легше зберегти телефонний номер; а також візуальні поліпшення, щоб поставити дзвінок на режим очікування.

Якщо Ви зацікавлені в можливості випробувати всі ці нові функції, то прямуйте прямо на офіційний сайт Skype що б завантажити Skype 5.5 Beta (версія тільки для Windows). Ну, а для менш просунутих користувачів ми рекомендуємо почекати випуск кінцевого варіанта цієї програми / програми.

.