Сервіс хмарних обчислень

Блог на сайті ZDNet вказує на основні перешкоди, з якими стикаються компанії, коли їх вперше приваблює можливість приєднатися до гнучкої хмарної системі. Це проблеми, пов’язані з зростаючою кількістю непотрібної інформації, а також з поширенням додатків. Додайте ще ті програми, які вже застаріли. Все це створює шкідливий коктейль з негативними наслідками для динамічного бізнесу.

Цікаві статистичні дані були процитовані з доповіді компанії Capgemini з приводу додатків. Опитані 85% директорів з інформаційних технологій, поділилися тим, що їх набір програм необхідно впорядкувати. Майже 60% вважають, що вони містять більше і набагато більше програм, ніж насправді потрібно для управління справами. Тільки 4% опитаних користуються необхідною кількістю додатків, і ні більше ні менше. А 50% цих фахівців впевнені в тому, що половину своїх програм потрібно видалити.

Хмарні обчислення (cloud computing) або на скільки Ви готові прискорити Ваш розвиток прилученням до хмарним обчислень

Підготовка для приєднання до хмарним обчислень:

Що перешкоджає багатьом компаніям прискорено порядок і видалити непотрібні програми?

По-перше, це страх видалення програми. Скільки потім буде потрібно грошей, щоб замінити цю програму? Яким буде ризик? Віддалений додаток може виявитися для компанії спеціально створеним, і фахівці інформаційних технологій побачать додаток як основний компонент. Залежно від версії програми, Ваші страхи можуть або виправдатися, або ні.

По-друге, нездатність відсортувати основні програми від застарілих. Огляд набору додатків та їхніх функцій необхідний перед прийняттям рішення.

По-третє, нездатність фірм оцінити справжні розтрати для підтримки старіючих додатків. Коли програма більше не відповідає вимогам бізнесу і потребує підтримки, її корисність зменшується, а розтрати ростуть. Величезні втрати виникають, коли IT-фахівець витрачає більшість ресурсів, намагаючись поліпшити існуючий стан.

Технологія хмарних обчислень:

У нинішньому діловому світі, інформаційні технології можуть і повинні бути одними з основних помічників для розвитку. Кожна IT-команда повинна виконувати вирішення всіх проблем і страхів, які можуть перешкоджати можливим переваг хмарних обчислень. Питання не в тому “потрібно долучатися до хмарним обчислень?”, А в тому “Як підготуватися до прилучення до хмарної системі?”. Фінансові моделі, пропоновані послугами і сервісами хмарної системи, досить стимулюючі.

Управління експлуатованої продуктивністю додатків перш, ніж приєднається до хмарної системі:

Управління ефективністю програмного забезпечення (APM) – це головний інструмент, який допоможе підготуватися до співпраці з системою хмарних обчислень. Проблема в тому, що фірма може мати багато APM-інструментів, придбаних як відділом, так і цілим підприємством. З хмарної системою, фірмі необхідно буде посилити контроль додатків для спрощення роботи та зменшення витрат. Для того, щоб це спрацювало, APM-сервіс повинен перевіряти новітні технології, які використовуються для зміцнення хмарної інфраструктури, а саме: сполучна ПО для передачі повідомлень і XML-прискорювачі.

Управління продуктивністю додатків може бути запрограмовано на ідентифікацію та звіт про обмін інформацією між додатками, а також про час виникнення обміну.

Управління ефективністю програм може дати звіт про сумісність компонентів і взаємозв’язку додатків. Це дозволяє легко визначити застаріле або збиткове додаток.

Обробка складних подій (CEP) використовується в управлінні ефективністю програм, що надає кілька важливих функцій:

– Обробка складних подій дозволяє складати важливу систему показників того, наскільки ефективно працюють програми. Сервіс обробки подій не тільки створює замкнуті автоматичні відгуки, але також допомагає IT-фахівцям виявити програми з зменшується продуктивністю з-за різних факторів.

– Управління ефективністю програм забезпечує скорочення часу IT-команди, який витрачається на технічну підтримку, тому що сервіс управління точно визначає проблему в процесі функціонування програми. У тих рідкісних випадках нерозв’язних завдяки здібностям системи CEP-замкнутих автоматичних відгуків, IT-фахівець виправить помилку протягом декількох хвилин, а не годин.

Як тільки фахівець вирішить проблему продуктивності програми, буде легше відобразити шлях для інтегруючих хмарних програм в бізнес IT-структури. Управління ефективністю додатків забезпечує видимість, необхідну для визначення застарілих програм, а також дозволяє оновити програми, все ще приносять користь.

Хмарні обчислення в Росії:

Ви можете виявити, що для Вашого бізнесу немає необхідності вступати в систему хмарних обчислень. З іншого боку, проникнувши в сутність і безпека хмарних обчислень, швидке долучення до хмарним обчислень виявиться кращим ходом для бізнесу. У кожному разі, доповнення Вашої IT-стратегії сервісом управління ефективністю програм, виявиться рішенням, про яке Ви не пошкодуєте. Така концепція хмарних обчислень.

.