Розвиток мобільних телефонів

Ми живемо в бездротовому світі, який так швидко змінюється і вже важко згадати, що не так давно, радіотелефон був просто телефоном, а не супер комп’ютером як деякі нинішні смартфони. Користувачам іноді може здаватися, що лідери телефонного зв’язку вводять в оману або обманюють їх. Може це не так, але важливо бути достатньо обізнаним на рахунок поточної та майбутньої телекомунікаційної індустрії, щоб зробити розумний вибір технології та тарифного плану.

Факти та тенденції мобільних телефонів. Що майбутнє нам готує?

Нижче наводяться кілька фактів стільникових телефонів (мобільних чи радіо), які дають грунт для розуміння прогнозувань майбутнього, зроблених експертами. Першоджерелами є блоги на тему технологій, статті журналу Forbes, інформація компанії телекомунікацій, веб-сайти CNet і Mashable, а також думка футуриста Патріка Діксона.

– Незважаючи на різкий спад, компанії зв’язку продовжують стійко розвиватися – з 2008 року очікується всесвітнє зростання доходів від 2,1 до 3 трильйонів доларів.

– Навіть 90% населення Америки (а це 280 мільйонів чоловік) у 2011 користуються бездротовими телефонами. У 2000 році налічувалося всього 20%.

– 10 років тому, мобільні телефони були звичайними телефонами. Сьогодні, бездротова індустрія стурбована смартфонами, які керують електронною поштою, голосовими і текстовими комунікаціями і на ходу підключають нас до інтернету.

– Смартфони знаходяться на ранній стадії свого розвитку на чолі з телефонами iPhone Apple, Blackberry і Android.

– Так в Америці радіотелефони чисельно перевершують лінії проводового зв’язку. Приблизно 30% сімей не мають дротового зв’язку.

– Створення широкосмугового зв’язку необхідно для передачі відео і текстової інформації.

– Витрати на широкосмуговий зв’язок продовжують зменшуватися.

– Цифрове перетворення, де мобільні телефони перетворюються на комп’ютери, комп’ютери стають розвагою, телефони перевтілюються в камери, продовжує залучати нових зацікавлених споживачів бездротової продукцією.

– Нове змагання на ринку смартфонів породжують розроблені програми для бездротових телефонів. Підприємствам подобаються програми, тому що за допомогою програм можна контролювати поведінку споживачів, і вони не бояться, що клієнти перейдуть до конкурентів, які проходять через сервіси типу Google.

– Все більше і більше людей мають передплаченими тарифними планами і стільниковими телефонами без контактів.

На тлі всіх цих даних про стільникових телефонах, пропонуємо деякі загальноприйняті положення про майбутнє мобільних телефонів:

– Смартфони захоплять владу над індустрією.

– Безпровідні телефони будуть все більше і більше використовуватися для грошових і кредитних операцій. Це дозволить компаніям зв’язку оволодіти деякими банками кредитного бізнесу.

– Чи з’явиться більше недорогих широкосмугових служб і мобільних телефонних тарифів.

– Телебачення стане доступним на стільникових телефонах.

– Зросте конкуренція в сфері програм, включаючи особисті медичні програми.

– Контрактну основу замінять тарифи з передоплатою і не контрактні умови бездротової індустрії.

Минуло багато часу з тих пір, коли в середині вісімдесятих вперше з’явилися мобільні телефони розміром з портфель. Шукайте бездротову продукцію і сервіси, щоб більше злитися з образом прогресивної життя.

.