Потужні та портативні лептопи

Портативний лептоп (ноутбук) – це означає, що Ви можете скрізь носити цей комп’ютер. Лептоп впорається з усім, що Ви йому довірите. Тут наведено короткий огляд кращої п’ятірки найпотужніших переносних лептопів-монстрів.

Краща п’ятірка потужних і при цьому портативних лептопів.

Toshiba Portege R700-185:

З 13,3-дюймовим екраном, даний ноутбук за розміром не більше ультрапортативного лептопа. Однак, цей невеликий комп’ютер має процесор Intel Core i7 першого покоління (двоядерний процесор Intel Core i7-620M з тактовою частотою кожного ядра 2.66 Ггц). Стандартна оперативна пам’ять Toshiba Portege складає 4 Гб, а його SSD-накопичувач пропонує 128 Гб. Ноутбук володіє приголомшливим 13.3-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1366 x 768 пікселів. Але є недолік, лептоп Toshiba Portege R700-185 не має дискретної графіки.

Вбудована відеокарта Intel представляє деякі складності у поводженні з графічними вимогами. Позитивною стороною ноутбука є чудовий період автономності. Згідно з інструкцією, батарея ноутбука Toshiba Portege R700-185 забезпечує 8:00 автономної роботи.

HP Envy 14-1195EA:

Це вкрай приваблива модель лептопа. HP Envy 14-1195EA став самим продаваним ноутбуком лінійки Beats Edition через поліпшеної аудіосистеми. Лептоп HP Envy може похвалитися 14-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1366 x 768 пікселів. HP ноутбук Envy працює на чотирьохядерному процесорі Intel Core i7 720 з частотою кожного ядра 1.6 ГГц; цей процесор впоратися з будь-якою поставленою задачею. Лептоп Envy оснащений відеокартою Radeon HD 5650.

Ноутбук HP Envy 14-1195EA, звичайно, не без вад. У той час як 14-дюймовий екран підтримується модним програмним забезпеченням, але дисплей не дотягує до full HD-дозволи. Як повідомляється, батарея лептопа може триматися до шести годин, що непогано для комп’ютера такого розміру.

Dell XPS 15:

Ноутбук Dell XPS 15 не завоює багато нагород за свій дизайн, але апарат володіє відмінними технічними характеристиками і вражаючою продуктивністю. Лептоп Dell XPS 15, одягнений в алюмінієвий корпус, працює на процесорі другого покоління Intel Core i5 2410M і оснащений відеокартою NVIDIA GTX 252M. 15.6-дюймовий дисплей з full HD-дозволом, доповнений приводом Blu-ray. Повідомляється, що є можливість до дев’яти часовий автономної роботи ноутбука.

MacBook Pro15:

Це дорогий лептоп від Apple, але якщо для Вас ціна не має значення, це саме те, що Вам потрібно. Модель MacBook Pro 15-дюймів володіє елегантним і привабливим дизайном з алюмінієвим корпусом. Ноутбук MacBook Pro 15 може похвалитися процесором Intel Core i7 2720QM і дискретною відеокартою AMD Radeon HD 6490M. Інші технічні характеристики – це зручна клавіатура і відмінна операційна система. Хоча дана модель лептопа дорога, але Ви не викинете гроші на вітер.

Sony VAIO EB4X0E:

Брендове назва Sony VAIO – це синонім слова стиль. Ноутбук це повністю підтверджує. Лептоп VAIO EB4X0E з 15.5-дюймовим full HD-екраном і приводом Blu-ray забезпечує максимальне користування комп’ютером. Sony VAIO EB4X0E має повнорозмірну клавіатуру, а також лептоп працює на процесорі першого покоління Intel Core i5. Хоча ноутбук Sony VAIO EB4X0E не може похвалитися хорошою продуктивністю, все ж лептоп виконає більшість завдань поставлених простим користувачем.

.