Порівняння Nokia N9 і Samsung Galaxy S2

Nokia недавно розкрив деталі їх скоро випускається смартфона N9, який залучив багато інтересу через злиття операційної системи, Meego. Meego – результат співпраці Nokia і Intel, операційка цілком може конкурувати з Android і Windows 7. Перед цим анонсом найпривабливішим для засобів інформації був без сумніву Samsung Galaxy S2. Дана модель смартфона стала хітом серед експертів і покупців завдяки прекрасному міксу зовнішнього вигляду і функцій. Отже, чи може новий смартфон Nokia N9 зрівнятися або затьмарити смартфон від Samsung або все-таки Galaxy S2 залишиться найкращим пристроєм 2011 року?

Порівняння характеристик телефонів: Чи може смартфон Nokia N9 відповідати стандартам, встановленим смартфоном Samsung Galaxy S2?

Коли Samsung представляв Galaxy S2, найбільш вражаючим аспектом був ультратонкий дизайн – всього 8,5 мм. У поєднанні з незграбним дизайном цей телефон є одним з найбільш прекрасно виглядають девайсів, які є у продажу, і багато моделей безуспішно намагалися його перевершити. N9 від Nokia – це телефон, який може змагатися з Galaxy S2 в цьому відношенні. До порівняння дисплей телефону N9 Nokia досяг ліміту на цій моделі в тому сенсі, що тут майже немає рамки, екран буквально знаходиться від краю до краю телефону. Екран може похвалитися закругленим дизайном, що додає естетики цієї моделі. У Samsung Galaxy S2 є багато залицяльників його зовнішнього вигляду, єдиним недоліком телефону Galaxy S2, можливо, стала пластикова задня панель, що відрізняється від дорожчої металевої панелі, яка була на оригінальній моделі. Незважаючи на те, що у порівнянні Nokia обійшов Samsung стосовно зовнішнього вигляду і апарат Galaxy S2 від Samsung виграє очки, якщо порівняти два екрани. Обидві моделі нових смартфонів використовують технологію AMOLED, але Galaxy S2 використовує Super AMOLED, яка дозволяє смартфону досягти дивовижної тонкощі. До того ж до високої якості, Samsung пропонує 4,3-дюймовий екран, який, не дивлячись на те, що він краще для перегляду мультимедіа з дозволом 480 х 800, йде далі. З іншого боку, Nokia N9 пропонує менший екран в 3,9 дюйма, але з великою роздільною здатністю 480 х 854, що компенсує його технологію.

Сучасні телефони можуть виконувати всі види завдань, тому потужність телефону стає дуже важливою. У цій області для Samsung Galaxy S2 немає суперників з-за його потужного двоядерного процесора. Процесор ARM Cortex A9 має 1,2 ГГц, що є найбільшим показником на мобільному ринку. N9 від Nokia теж добре оснащений в цьому відношенні, але все ж не так, як Samsung. Чіп ARM Cortex A8 пропонує 1 ГГц, це достатня швидкість, але чіп пропонує тільки одне ядро ​​на відміну від двох у Samsung. Головна різниця між цими двома моделями – операційні системи. Android добре зарекомендував, це мобільна операційна система, яку вибрали багато користувачів, і тільки час покаже, чи зможе операційна система MeeGo змагатися з цією платформою. Перші ознаки хороші, але слід виділити Android через його великих завантажень з бездоганним користувача інтерфейсом Sense від HTC.

Для порівняння смартфон Nokia N9 – це цікаве і чудове доповнення мобільному ринку, а високу специфікацію і характеристики нового телефону можна порівняти з Samsung Galaxy S2, в цьому відношенні Nokia дуже близький до ідеалу, але не може запропонувати весь пакет можливостей на відміну від Samsung.

.