Порівняння HTC Wildfire S

Тайванський виробник телефонів марки HTC мав успіх завдяки доступній ціні минулої моделі Wildfire. Цей телефон – оновлена ??версія HTC Wildfire з деякими удосконаленнями в операційній системі і інтерфейсі. Представляємо вам новий Wildfire S! Для того, щоб наочно продемонструвати переваги цього телефону, порівняємо технічні характеристики обох моделей.

Порівняння технічних характеристик HTC Wildfire S і його попередника HTC Wildfire.

У наш час якість відіграє головну роль. Телефон HTC Wildfire S має більш потужний одноядерний процесор 600 МГц, в той час як попередня модель мала всього лише 528 МГц. Можливо це і невелика відмінність, однак, додаткові 72 МГц дозволяють користувачам відчути цю різницю. Всілякі мобільні додатки, будуть завантажуватися і працювати швидше, і все завдяки цьому невеликому поліпшення.

Про створення HTC Wildfire S було заявлено в травні 2010 року, в цьому ж місяці мобільний апарат і був випущений у продаж. Це означає, що смартфон з нами вже більше року. Операційні системи поліпшуються і Android, в свою чергу, проводить ряд модернізацій своєї системи.

Попередня модель смартфона вийшла з операційною системою Android OS version 2.1 (Eclair), а Wildfire S має новітню систему Gingerbread (2.3). Існує ряд переваг, який дозволяє власникові насолодитися новою моделлю HTC. Наприклад, ефективне використання енергії, більш зручна віртуальна клавіатура та завантаження всіляких мобільних додатків в смартфон за допомогою Android Market. Все це стало необхідно з тих пір, як головною функцією телефону стала можливість ділитися додатками з родиною та друзями.

Новий телефон має ряд функцій, характерних і для попереднього – HTC Wildfire. Одна з таких функцій – це камера 5 MP, яка, без сумніву, дає перевагу HTC Wildfire S в порівнянні з іншими моделями цього класу, так як інші телефони в такій же ціновій категорії мають вбудовану камеру не більше 3МР. Завдяки потужній камері, можна завантажувати на Facebook і YouTube фотографії з високим дозволом і відео хорошої якості відразу ж після того, як знімок або кліп був зроблений.

Що стосується високошвидкісного інтернету, то власник цієї моделі Wildfire S буде задоволений Wi-Fi і підключенням 3G, що в принципі було і до цього. Обидва телефони мають швидкість завантаження 7.2 мб / сек і швидкість скачування 384 кб / сек. Все це дозволить завантажувати файли, завантажувати сторінки з тією ж швидкістю, що й раніше.

Модель Wildfire була занесена в середню категорію. Такий же успіх очікується і для смартфона HTC Wildfire S.

.