Оновлення iOS 5

Щороку користувачі програмного забезпечення Apple хочуть оновити свій iPhone, щоб мати можливість користуватися найостаннішими функціями і додатками. Нещодавно на щорічному конгресі розробників було оголошено про створення оновленої операційної системи iOS 5, після чого весь інтернет заповнила інформація про те, що ж ця модернізація може означати для користувача. Проте все ж таки залишилися і ті якості, про яких нічого не було сказано, хоча вони теж дуже важливі для покупців iPhone. Ця інформація обов’язково зацікавить власників моделі White iPhone 4, які зможуть оновити свій телефон, як тільки iOS 5 вийде у світ.

Нові функції і характеристики операційної системи iOS 5 для White iPhone 4.

Коли iPhone 4 в 2010 році вийшов на ринок, Facetime була тією програмою, яка викликала фурор. Це було оновлення відео дзвінка, яке розробила компанія Apple, проте, програму Facetime відрізняло від інших те, що підключення WiFi було набагато швидше, а це, в свою чергу, дозволило бачити незрівнянну картинку і звук. Ходять чутки, що останні оновлення операційної системи дасть можливість отримувати дзвінки від Facetime за допомогою 3G. Це означає, що ви зможете приймати відео дзвінки в дорозі, в будь-який час, і не будете обмежені зоною дії WiFi. Покращена швидкість, яка передається через 3G разом з удосконаленою програмою Facetime, означає, що цей метод може бути використаний, при цьому збережеться відмінну якість. Клієнти, які мають грошові обмеження, можуть відмовитися від цієї програми, тому що програма вимагає чималих витрат.

Використання White iPhone 4 як частина системи розваги в автомобілі часто випускати з уваги. Bluetooth на телефоні нерідко обмежує деякі функції, однак, з новою операційною системою iOS5 все змінюється. Завдяки цьому методу, телефон передає більше інформації, включаючи назви альбомів, треків, виконавців, і це все буде відображається на екрані програвача вашої машини. Передача матеріалів – ось що є головним в оновленій iOS 5. Нове програмне забезпечення дозволяє зраджувати зображення full HD 1080P з одного пристрою на інший, але тільки в тому випадку, якщо обидва з них мають iOS 5. Наприклад, з iPhone на iPad. Питання все ще залишається відкритим: чи дійсно зможе iPhone відтворювати 1080P фільми. Відображення звукозапису також доступно в цій системі, однак, тільки на iPad 2. За допомогою Apple TV користувачі зможуть відтворювати відео зі свого iPhone або iPad на HD телевізор.

Всі ці розробки додавання до тих функцій, про які вже було заявлено, і можна з упевненістю сказати, що дані поновлення складають всебічний пакет опцій. Володарі White iPhone4 зможуть завантажити нове програмне забезпечення iOS 5, як тільки оновлення буде доступно.

.