Огляд HTC Sensation

З якогось боку новий HTC Sensation може нагадати попередні моделі HTC, наприклад, Desire S через круглого алюмінієвого корпусу. Функції, хоч і були покращені, теж схожі, що в принципі не так вже й погано. Зрештою, смартфони HTC завжди славилися своїм вражаючим удосконаленням опцій, так що навіть невеликі зміни завжди вітаються.

Огляд моделі HTC Sensation

Якщо вже ми торкнулися зовнішнього вигляду, так найкращим удосконаленням HTC Sensation здасться рельєфний екран, злегка втиснутий всередину. Це робить його унікальним і до того ж захищає телефон від подряпин, коли він лежить екраном вниз. Незвичайна форма екрана має й інші переваги: ??приміщення телефону екрана вниз … під час важливого наради телефонний дзвінок зовсім недоречно. Витягніть ваш HTC, таким чином ви зменшите гучність, і покласти HTC Sensation на стіл екраном вниз, що остаточно зменшить звук дзвінка до мінімуму. Неймовірно, правда? Новому HTC Sensation є куди більше, чого запропонувати.

Огляд HTC Sensation

Хоча 4,3 дюймовий екран залишився таким же, як і в HTC Desire HD, HTC Sensation із закругленими краями і вузенькій рамкою дуже зручно тримати в руках. Дозвіл 540 x 960 має куди більше пікселів, ніж будь-який інший смартфон. Проте все одно HTC Sensation блякне в порівнянні з iPhone 4, який має дозвіл 640 x 960. Такі, які і повинні бути, знімки HTC вражають своєю кришталевою чистотою. Навіть у способі збільшення масштабу зображення, веб-сторінки, включаючи текстовий зміст, залишаються чіткими.

 

У телефону HTC Sensation двоядерний процесор 1,2 Гц одне з найголовніших і значних переваг цього смартфона. Така потужність дозволяє підтримувати різні програми Android. Різні тести порівняльного аналізу, які зазвичай використовуються, для порівняння смартфонів, показали, що HTC Sensation попереду інших моделей тієї ж категорії з точки зору швидкості, енергії, і ефективності роботи.

HTC один з небагатьох виробників смартфонів, які вдало доповнили Android OS своїм інтерфейсом. Оболонка HTC Sense v 3,0 має безліч корисних функцій та розваг: Google, Twitter та адресна книга Facebook з легкістю можуть бути синхронізовані або об’єднані в телефоні. Крім того, ви без зусиль зможете одночасно відвідати кілька соціальних мереж і швидко оновити їх повідомлення.

HTC Sensation важить 148 грам і програє в цьому Samsung Galaxy S2. Все по тому, що HTC має металеву задню панель, в той час як Galaxy випущений з пластиковим корпусом.

Ще одна область, де HTC Sensation потребує поліпшення – це акумулятор. Хоча зарядка акумулятора і тримається близько двох днів (включаючи підсвітку і активне використання GPS і WiFi), система супутникової навігації та інші додатки, що вимагають багато енергії, можуть розрядити телефон менше, ніж за день. Незважаючи на те, що новий смартфон HTC нагрівається під час підзарядки, він не виправдовує своїх рекомендацій. Однак HTC sensation, як і будь-який інший телефон, вимагає належну турботу. Це, в свою чергу, позбавить вас від переплати.

.