Новий Chromebook від Samsung

Набувши величезний успіх на ринку планшетів в Європі і Росії завдяки своєму пристрою Galaxy Tab, корейський виробник Samsung спрямували свою увагу на відійшов на другий план сектор нетбуків, випустивши приголомшливий Chromebook. Цей новий девайс пропонує не тільки чудову специфікацію, але і абсолютно нову операційну систему у вигляді Google Chrome OS. На відміну від традиційних ноутбуків, які мають доступ до функцій, що зберігаються на комп’ютері, нова операційна система отримує характеристики та функції з системи “Cloud” (Хмара) за допомогою Інтернет-з’єднання. Це виглядає як розвивається ринок, приймаючи до уваги, що Windows з’явилися завдяки випуску системи, що працює схожим чином.

Samsung урочисто розкриває своє нове чудове пристрій – нетбук Chromebook

Будь-хто, хто використовував Google Chrome в якості веб-браузера, знає, як простий інтерфейс програми. Замість того щоб мати традиційний робочий стіл, головний екран Chromebooks стане домашньою сторінкою програми Chrome. Користувачі зможуть не тільки отримувати постійний доступ до Інтернет, а й до своїх матеріалів, що зберігаються в системі “Cloud”. Інтерфейс виглядає відмінно, завдяки приголомшливому екрану пристрою. Вимірювання в 12,1 дюйма чудово підходить, щоб запропонувати більше портативності, ніж традиційні ноутбуки, в той же час має більше класифікаторів, ніж планшетний системи. Екран зроблений з новітніх антірефлектівних і неблискучі матеріалів, тому дисплей прекрасно підходить для використання поза домом при сонячному світлі. Яскравість екрану оцінюється в 300 Ніт, що надає всім матеріалами живий вигляд.

Samsung Chromebook може похвалитися прекрасним чіпсетом, що допомагає пристрою справлятися з усіма завданнями з легкістю. Головна рушійна сила – це процесор в 1,66 Ггц, створеним лідером ринку Intel. Чіп Atom N570 дарує пристрою Hyper Threading, що означає більш швидку функцію мультизадачности (multitask). Крім цього, процесор має відмінну керованість потужністю, що зменшує напругу для батареї. Через це очікувана тривалість роботи батареї оцінюється в 8,5 годин, що набагато більше, ніж у більшості схожих пристроїв. Chromebook переміг багатьох конкурентів по нетбук щодо вбудованої пам’яті, де представлені 2 Гб замість стандартного 1Гб.

Популярність браузера Google Chrome як укупі з випуском Samsung свого нового девайса дозволяє бути впевненим, що нетбук Chromebook стане хітом для споживачів, як тільки надійде в продаж на прилавки в Росії, Казахстані, Україні, Європі та Білорусії. Chromebook – це пристрій який виглядає приголомшливо і пропонує характеристики перевищують те, що можуть запропонувати еквівалентні моделі.

.