Монтовані комп’ютери

Призначені спочатку для використання з індустріальними установками переваги довговічності і економічного розподілу простору є найбільш бажаними характеристиками, якщо мова йде про пошук комп’ютера. Через те, що ці частини складові, є більше місця для додаткових серверів, розташованих один над іншим, тому економія простору – це велика перевага над звичайними корпусами desktop і tower. Монтовані комп’ютери в одну стійку прекрасні з різних причин, але вони прекрасні через те, як комп’ютери справляються з жорсткими умовами, як можуть працювати в брудних або вуличних умовах. Навіть якщо ви знаходите, що ці комп’ютери відмінно підходять для суворого оточення, комп’ютери можуть протистояти навіть найдрібніших забруднюючих речовин навколо будинку. Так як комп’ютерні системи були розроблені для військових цілей, їх ходова частина створена з твердої сталі і має високу довговічність і стійкість до промислових забруднень, таким як вода, бруд, масло і пил.

Монтовані комп’ютери в стійку, краса доступного сервера

Монтовані в стійці комп’ютери є ідеальною робочою станцією, так як відкриті слоти можна використовувати для однієї або декількох професійних відеокарт. Більшість з них можна конфігурувати для об’єднавчої панелі з 14 слотами, що дасть вам можливість вибирати слот. Ці слоти включають розширення ISA, SBC і PCI з тією змінністю, яка потрібна вам. Ці компактні деталі мають багато простору для карт розширення, що стане визначною для придбання даних, контролю та моніторингу систем.

Розмір дуже важливий, коли справа стосується монтованих комп’ютерів. Монтовані в стійку комп’ютери мають багато переваг, які роблять їх ідеальними військовими суперкомп’ютерами. дану характеристику слід завжди брати до уваги, так як ці сервери підходять легше до портативних стійок, де інші мають складності. Такі портативні стійки можуть захищати внутрішні і зовнішні компоненти сервера глибиною від 14 до 17 дюймів.

На передніх частинах розміщуються важливі функції, такі як I / O-функції, карти розширення і перемикачі потужності. Навіть інтерфейси материнської плати доступні, коли ми говоримо про передніх стійках.

Фільтруючі вентилятори запобігають потраплянню пилу з повітря в ходову частину. Ці фени призначені, щоб пропускати сухий холодне повітря ззовні у внутрішню частину, щоб підтримувати певну температуру і запобігти перенаграваніе, нестабільність, неправильне функціонування і пошкодження.

Монтовані комп’ютери були створені для військових цілей, але все більше і більше використовуються в цивільних завдань. Завдяки мобільності та довговічності монтовані комп’ютери на одній стійці працюють без збоїв.

.