Міцний портативний комп’ютер

Міцний портативний комп’ютер став результатом першої спроби комп’ютерної індустрії отримати ПК меншого розміру. Комп’ютер створений спеціально для роботи в суворих індустріальних умовах і має ходову частину з важкої товстої сталі для міцності і стійкості до корозії. Корпус з сталевого сплаву посилений міцними бамперами, що допомагає комп’ютера виносити суворі польові умови і забезпечує його мобільність, тому комп’ютер можна носити, як коробку з обідом або гаманець.

Міцний портативний комп’ютер зі слотом ISA

Переносний комп’ютер з’єднує LCD-дисплей, клавіатуру і мишу в ходову частину і використовує частини стандартного робочого столу з материнської плати, щоб створити портативний робочий стіл, його легше переносити, ніж звичайний робочий стіл. У такі комп’ютери вбудовані LCD-панелі розміром від 14 до 20 дюймів, що пропонує вам краще виконання у міцному стилі переносного комп’ютера в ударостійкому корпусі, який можна поліпшити в індивідуальній області або області додатків.

Просунуте виконання – головна перевага такого комп’ютера над ноутбуком, так як він може використовувати частини стандартного робочого стола, а саме материнську плату, CPU, RAM-карти і жорсткий диск. Робочий стіл має компактний розмір, де є багато простору для карт розширення пам’яті, що стане хорошим вибором для придбання даних, контролю та моніторингу систем. Вбудована логічна схема контролю налаштовує установки програмного забезпечення для використання там, де заборонене використання стандартного комп’ютера.

Хоча більшість портативних ПК вимагають змінного струму для роботи, нові моделі працюють на потужності акумулятора. Можливо конфігурувати комп’ютер і поставити високо ефективні акумулятори в 220 Вт Це чудово, тому ви отримаєте ті ж самі портативні переваги ноутбука і привабливість стандартних частин настільного комп’ютера!

Слоти ISA (Industry Standard Architecture) зараз повертаються на ринок. Це може використовуватися для прямого доступу до пам’яті комп’ютера. Пізніше слоти ISA замінили слотами PCI, але зараз вони затребувані для спеціальних цілей.

Нещодавно такі комп’ютери завоювали популярність серед геймерів, тому що творці поєднали два і навіть три LCD-екрану, які створюють картинку, порівнянну за розміром з домашнім TV. Чи можете ви уявити собі всі можливості потрійного екрану? Функція мкльтізадачності досягне досконалості. Робота на одному екрані, поточні події на іншому, а Facebook на третьому! Краса цієї машини закладена в її різнобічності, тому що у неї дуже багато ликів, і кожен зможе отримати вигоду від цього комп’ютера.

.