Кращі смартфони на базі Android

Найвідоміша функція смартфонів – це установка програм, тобто ви можете самостійно додавати і управляти додатками відповідно до своїх вимог. Тут перераховані новітні і, можливо, кращі двоядерні смартфони Android.

П’ять кращих двоядерних смартфонів що працюють на операційній системі Android від Google.

Смартфон LG G2x

Також відомий як смартфон Optimus 2x, G2x – це безперечно одна з тих моделей, які слід розглянути, якщо ви шукаєте смартфон Android. LG G2x це потужний гаджет на Android системі з двух’ядеоним процесором NVIDIA Tegra 2 в 1 ГГц. Так само смартфон Gx2 від T-Mobile оснащений чотирьох дюймовим LCD-дисплеєм з роздільною здатністю WVGA. У мобільного девайса G2x від LG є 8-мегапіксельна камера задня, яка знімає якісне відео при 1080 пікселів, а 3D-відео – передньої 1,3-мегапіксельною камерою. Інші функції включають підтримку Bluetooth, 8 Гб вбудованої пам’яті і HDMI (High Definition Multimedia Interface). LG G2x працює від батареї в 1500 мА / ч. Слабка сторона полягає в тому, що стільниковий апарат G2x не підтримує 4G зв’язок.

Смартфон DROID X2

DROID X2 – це перший телефон від Verizon з двоядерним процесором в 1 ГГц. Смартфон є наступником DROID X, який також був потужним телефоном. У DROID X2 є 4,3-дюймовий дисплей, стійкий до подряпин і антибликовий. Є 8-мегапіксельна камера, яка знімає full HD-відео при 1080 пікселів. Важливі функції смартфона DROID X2 – надійна безпека та IT-стандарти, які дозволяють використовувати телефон для роботи та ігор. Коли справа стосується мобільних можливостей Hotspot, то Android смартфон DROID X2 дозволяє з’єднуватися за допомогою 3G з п’ятьма девайсами, що мають Wi-Fi з’єднання. Також легко друкувати повідомлення й електронні листи завдяки стандартній клавіатурі, що використовує технологію SWYPE. Хоча смартфон має ОС Android 2,2, ходять чутки, що DROID X2 буде працювати з Android 2,3

Смартфон Motorola Atrix 4G

Цей супертелефон, що є провідним пристроєм Android на AT & T, хвалиться своїми специфікаціями, такими як двоядерний процесор NVIDIA Tegra 2 в 1 ГГц, 4-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю, батарея з тривалим часом роботи в 1930 мА / ч. У нього 2 камери: задня в 720 пікселів для зйомки HD-відео і передня VGA-камера. У нього 1 Гб RAM і 15 Гб вбудованої пам’яті. Серед інших функцій – Bluetooth 2,1 з EDR (Enhanced Data Rate) і HDMI. Добре знати, що недавно він був модифікований до швидкостей HSUPA.

Смартфон HTC EVO 3D

Хоча точна дата релізу HTC EVO 3D ще не анонсована, багато хто вже чекають цей телефон з можливістю працювати на ньому по WiMax. Це буде наступник HTC EVO 4G. Мобільний телефон HTC EVO 3D може похвалитися 4,3-дюймовим qHD-дисплеєм, приблизно того ж розміру, що і у його попередника, але з великою роздільною здатністю. І це перший WiMax-телефон від Sprint з двоядерним процесором Qualcomm Snapdragon в 1,2 ГГц. Цікавим буде також оболонка HTC Sense 3,0, так як вона буде володіти новими домашніми екранами і додатками, а також легким об’єднанням Twitter блогосфери і соціальної мережі Facebook завдяки Friend Stream.

Смартфон Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II – телефон виділяється чудовими технічними характеристиками і стане для покупця стоїть своїх грошей, створивши повноцінну конкуренцію смартфону iPhone від знаменитої компанії Apple. Samsung Galaxy S II працює на двоядерному процесорі в 1,2 ГГц. У нього 1Гб RAM і 16 Гб вбудованої пам’яті. Samsung Galaxy S II може похвалитися 4,3-дюймовим дисплеєм Super AMOLED, який, ймовірно, є найкращим дисплеєм на сьогоднішній день. У смартфоні Galaxy S II є 8-мегапіксельна камера задня і 1,3-мегапіксельна передня. Хоча дизайн Galaxy S II нагадує відомий iPhone 4, чудові специфікації підкреслять різницю.

Деякі з цих приголомшливих Android гаджетів все ж поки недоступні. Очікується, що описувані в цій статті Android смартфони стануть хітом сезону, і продажу цих смартфонів підуть в гору.

.