Карти Ovi для Nokia E7

Послуги та сервіси, засновані на місцезнаходження, такі як навігація та гео-таггінг, – це зростаючий у популярності атрибут смартфонів і зростаючий у важливості фактор для вибору нового телефону. Багатогранний Nokia E7 має найбільш вражаючі сервіси, засновані на місцезнаходження, завдяки GPS-приймача і програмного забезпечення Ovi Maps. У цій статті я розгляну деякі функції, пропоновані Ovi Maps.

Один погляд на карти Ovi в Nokia E7.

Навігація по голосу.

Додаток, який є дуже дорогим при покупці в магазинах конкурентів, – це голосова навігація. Програма безкоштовна і включена в стандартний пакет програм для Nokia E7. Працювати з програмою легко. Все, що вам потрібно зробити, – це відкрити програму і ввести місце призначення вашої подорожі. Використовуючи вбудований GPS-приймач, програмне забезпечення розраховує маршрут від вашого теперішнього місця перебування. Вам буде поданий голосовий сигнал (цю функцію можна при бажанні відключити) при поворотах, так як Nokia E7 відстежує ваше переміщення. Це особливо корисно при переміщенні неперевершеного SatNav, який перебуває у вашій машині, або при пошуку конкретного місця пішки. Ще одна хороша функція Ovi Maps полягає в тому, що програма дозволяє шукати конкретні місця по Інтернету (сервісні центри, кав’ярні, супермаркети, заправні станції і так далі), список найближчих буде зображений на дисплеї. Ви можете використовувати це, якщо багато подорожуєте або перебуваєте в іншому місті або місці, про яке мало знаєте.

Інтеграція соціальних мереж з картами.

Один з останніх трендів у світі соціальних мереж – це можливість вказувати місце свого знаходження, використовуючи сервіси, як Facebook. Це допомагає повідомити, де ви знаходитесь, щоб друзі та родина знали про це. Звичайно, і багато інших можливостей соціальних мереж включені в Nokia E7, що дозволить вам виконувати безліч завдань, завдяки спеціальним програмам для сайтів соціальних мереж, таких як Facebook або навіть Twitter.

Звичайно, про телефон Nokia E7 можна розповісти набагато більше, крім послуг, пов’язаних з місцем знаходження, і Ovi Maps. Але факт, що телефон E7 включає безкоштовну голосову навігацію, яка робить Nokia E7 стоїть варіантом для найближчої покупки мобільного телефону, особливо для тих, хто перебуває в хорошій формі.

Додаткові функції, які виділяють телефон Nokia E7, – це великий 4-дюймовий екран, висувна клавіатура стандартна, 8-мегапіксельна цифрова камера і ОС Symbian, ці характеристики роблять телефон E7 привабливим для різних типів користувачів.

.