Інструменти для створення iPhone-додатків

Смартфони повністю змінили наше спілкування один з одним. З щоденним появою додатків, у кожного є можливість надати свої нові програми. Найкращою стороною створення iPhone-програм є відносно дешевий старт.

Необхідні інструменти для створення iPhone-додатків (iPhone App)

Для початку розробки iPhone-додатків Вам знадобляться декілька таких інструментів:

Смартфон Apple

Залежно від операційної системи, не базі якої Ви хочете створити додаток, Вам знадобиться телефон з необхідною операційною системою, щоб перевірити працездатність створеного програми. Наприклад, якщо Ви розробляєте програму для iPhone, вам знадобиться смартфон iPhone або навіть iPod Touch, який відкриє iPhone-додаток. Важливо зауважити, що Android-додатки не будуть працювати на iPhone, тому переконайтеся, що Ваш телефон розпізнає створювану програму.

Реєстрація в iOS Developer Program

Щорічна плата компанії Apple на сьогоднішній день складає 99 доларів. Цей внесок обов’язковий для реалізації Вашого застосування на мобільному ринку з Apple Store. Реєстрація також корисна тим, що дозволяє розробникам ознайомитися з необхідними документами та навчальними матеріалами. Більш того, реєстрація в iOS Developer Program забезпечує Вас необхідними інструментами для початку розробки iPhone-програм.

iOS SDK: комплект засобів розробки для iOS

Це повний набір інструментів, доступних на сайті Apple, для початку роботи над iPhone-додатками. Після реєстрації в Developer Program Вам надається цей повний комплект засобів.

Комп’ютер сімейства Macintosh (Mac)

На жаль, немає можливості оперувати вищезгаданими інструментами і відкривати програми без Mac комп’ютера. Отже, щоб кодувати програму за допомогою Xcode і засобів розробки iPhone (SDK), Вам знадобиться комп’ютер Macintosh з процесором Intel для запуску програми.

Угода про нерозголошення

Якщо Ви захочете привернути третю особу до Вашої розробці, знадобиться укласти договір про конфіденційність інформації, а також знайти кошти для найму позаштатного програміста або спеціальної фірми. Угода про нерозголошення полягає для того, щоб фірми, незалежні програмісти або навіть друзі не вкрали Вашу ідею і тут же не присвоїли геніальну ідею себе. Цей договір особливо необхідний, якщо у Вас виникла унікальна ідея для реалізації на ринку мобільних додатків.

Терпіння

Якщо Ви самостійно навчаєтеся азам програмування, знадобиться багато терпіння. Розробка додатків для iOS – це дуже важка робота, але як тільки вона Вам вдасться, то виявиться задовольняє і стоїть навиком.

Це аж ніяк не повний список, але він достатній для початку розробки iPhone-додатків.

.