HTC Wildfire S огляд і характеристики

Якщо ви не особливо знайомі з пристроями компанії HTC, то ви також навряд чи багато чули про смартфон HTC Wildfire S, представленому в середньоціновий категорії мобільних апаратів. Можливо, з деяких оглядів ви знаєте, що Wildfire S схожий на попередню модель Wildfire. Апарат оснащений таким же 3,2-дюймовим дисплеєм і має ті ж габарити. Однак, у порівнянні з попередньою моделлю смартфон HTC Wildfire S все ж зазнав декілька істотних змін.

Огляд HTC Wildfire S характеристик або простий і зрозумілий телефон

Для початку потрібно згадати, що цей смартфон працює під управлінням новітньої операційної системи Google Android OS, досконаліше, ніж Android Éclair у його попередника.

HTC Wildfire S оснащений вдосконаленим користувальницьким інтерфейсом Sense UI від HTC, яким і славиться цей тайванський виробник мобільних телефонів. Однією з переваг даного користувача інтерфейсу є те, що зв’язок, від дзвінків до СМС і від повідомлень по E-mail до повідомлень здійснюється на основі вашого списку контактів. Друкувати повідомлення на HTC Wildfire S легше завдяки новій покращеній віртуальній клавіатурі Gingerbread.

Ви напевно будете задоволені додатком Friend Stream в HTC Wildfire S, що дозволяє бачити оновлення на Facebook і нові повідомлення в Twitter, а також переглядати фотографії на Flickr. Не хвилюйтеся, вам не доведеться заходити і виходити з сайту лише для того, щоб побачити оновлення, всі вони виводяться на екран у єдиному потоці.

Ще однією позитивною характеристикою HTC Wildfire S є те, що на телефоні легко переглядати та читати веб-сторінки завдяки тому, що ви можете збільшувати масштаб зображення. Розмір тексту також автоматично змінюється для того, щоб вам було максимально зручно читати слова, незважаючи на невеликий дисплей пристрою.

На цьому телефоні не тільки легко читати. Для того, щоб подивитися те, що вас цікавить, у словнику, на Wikipedia, Google Search або YouTube, вам потрібно просто натиснути і утримувати набраний текст.

Все це тільки деякі плюси характеристик нового інтерфейсу Sense UI у моделі HTC Wildfire. Ось чому смартфон HTC Wildfire S дійсно варто вашої уваги.

.