HTC Desire S

У минулому році мобільний телефон Desire від компанії HTC був визнаний найкращим смартфоном року. Неможливо забути зміни в досвіді користування, викликані телефоном Desire. На той час мобільний апарат мав усіх Android-характеристиками, які поліпшували користування інтернетом, удосконалив функції мультимедіа та комунікацій. Проте яким би прогресивним не був даний HTC смартфон в минулому, сьогодні сучасні телефони залишають його далеко позаду. Взяти хоча б iPhone 4 від Apple, що працює на оновленій операційній системі iOS, а також ще один смартфон XPERIA Play від Sony Ericsson на базі ОС Android Gingerbread поліпшеною. Тому тайваньські виробники мобільних телефонів створили нову модель HTC Desire S на основі смартфона, зазначеного безліччю нагород.

Кращий і відзначений нагородами смартфон HTC Desire S.

Почнемо на HTC Desire S огляд. Як і всі нинішні смартфони, цей послідовник телефону-переможця укомплектований останньою версією ОС Gingerbread з сімейства Android. Прихильність до інтернету ще більше зросте. А зі свіжою версією операційки Gingerbread для користувачів відкриється доступ до мільйонів веб-сайтів, які використовують Flash-контент для приманки. Як відомо всі сучасні веб-сайти застосовують програвачі Adobe Flash Player для поліпшення веб-сервісу. Виходити в інтернет з мобільного телефону стане простіше, наче з Вашого ПК.

Обидва смартфони HTC Desire S і HTC Desire оснащені 5-мегапіксельними камерами зі світлодіодним спалахом. Крім відмінностей операційних систем Android, телефон HTC Desire S може записувати і відтворювати відео з якісним дозволом HD. Це і є плюсом пропонованої версії операційної системи Android Gingerbread. Також камера HTC Desire S дозволяє робити екстра чіткі фотознімки. Користувачам попередника HTC Desire доведеться оновити операційну систему Android

Eclair до версії Froyo, щоб насолоджуватися високою чіткістю. На смартфоні HTC Desire S зовсім скоро буде також встановлена ??остання версія ОС Android. Проте елементи інтерфейсу Sense UI будуть видалені.

Крім цих переваг, телефон HTC Desire S надасть можливість використання ще більшої кількості Google-додатків завдяки програмі Android Market. Інтернет-магазин дозволяє завантажувати безкоштовні або платні програми, а також пропонує інші види розваг: мобільні ігри, RSS-розсилки, електронні книги, веб-інструменти і телефонні програмні засоби. Сервіс Android Market – це тисячі додатків на Ваш вибір. Даний онлайн-магазин скоро надасть найбільший вибір програм для інших платформ.

Смартфон HTC Desire, попередник HTC Desire S, був одним з технологічних проривів в мобільній технології. З телефоном HTC Desire S у Вас з’явиться можливість насолоджуватися технологією-призером і навіть більше.

.