HTC Desire S на Android Gingerbread

Один з найпопулярніших телефонів в реєстрі компанії HTC – це Desire. Даний смартфон виграв нагороду “Телефон року” в 2010 році. HTC Desire вийшов з попередньо встановленою останньою версією операційної системи Android на той час – Android 2.1 Eclair. Протягом усього року мобільний телефон працював на Eclair, а в даний час перейшов на іншу версію операційної системи. Вийшов оновлений Android Froyo (версія 2,2) і користувачі отримали можливість використовувати найпередовішу ітерацію Android. Однак, в недавньому заяві тайванського виробника, погані новини вразили користувачів телефону. HTC оголосила, що її нагороджений телефон ніколи не отримає оновлення Gingerbread. Але це не стосується нової моделі Desire S.

Новий HTC Desire S оснащений версією Gingerbread від Android

Незважаючи на оголошення, що остання ітерація для Android буде доступна для оригінальної версії цього смартфона, компанія оголосила на своїй офіційній сторінці в Facebook, що технічні проблеми перешкодили їхнім розробникам ввести оновлення. Мабуть, телефон просто не зміг впоратися з новим програмним забезпеченням. Це й зрозуміло, оскільки він був з нами протягом більш ніж року.

HTC Desire S дозволяє користувачам насолоджуватися самої передової версією мобільної операційної системи Android від Google. Desire S випускається з попередньо встановленою итерацией Android, Gingerbread. Користувачі можуть насолоджуватися цією операційною системою “прямо з коробки”.

Є ряд переваг, які сподобаються користувачеві в цій актуальній версії операційної системи. Незважаючи на те, що в даний момент Android є найпопулярнішою операційною системою в світі, телефони, оснащені Android, схильні до швидкої розрядки акумулятора в порівнянні з конкуруючими платформами. Проте все міняється з появою Android Gingerbread. Версія нової ОС є більш енергетично сберегающей. Це означає, що потужні можливості HTC Desire S не будуть розряджати батарею так швидко, як ви думали.

Ще одна перевага цієї версії ОС – веб-прихильність. Вона спрямована на оцифровку тексту, завантаження графіки, потокове відео і так далі Gingerbread поставляється з останньою версією Adobe Flash Player. Це означає, що користувачі зможуть отримати доступ до численних сайтах в Інтернеті так само, як на настільних комп’ютерах або ноутбуках. Є більш ніж 1,6 мільйона веб-сайтів в Інтернеті, підтримуваних даним програвачем, а значить, що з телефону ви будете мати доступ до мільйонів веб-сайтів.

Такі переваги версії Gingerbread Android на HTC Desire S.

.