HP TouchPad і QuickOffice

Анонсувалося, що HP TouchPad буде включати в себе пакет програм QuickOffice для перегляду документів, хоча компанія HP стверджувала, що вони “працюють разом з компанією QuickOffice над включенням їх пакета програм для перегляду і редагування документів, таких як Microsoft Word і Excel”. Особливо уважні читачі, мабуть, помітили, що практично в жодному рекламному ролику HP TouchPad немає згадок про програми редагування тексту і таблиць – просто тому, що цієї функції там поки немає. І як це розуміти?

Спочатку в HP TouchPad відсутня функція редагування документів Microsoft Office.

Можна сміливо припускати, що перша версія пакету програм QuickOffice буде підтримувати перегляд документів Microsoft Office Word і Excel, але що стосується редагування – про це можна забути. Проте в третьому кварталі цього року QuickOffice збирається додати можливість перегляду файлів PowerPoint у вигляді окремо завантаження оновлення в каталозі додатків, разом з можливістю редагування таких файлів.

Переглядати документи Microsoft Office Excel і Word – це добре, але як же їх редагувати? Можливість редагування документів, це, безсумнівно, одна з тих необхідних функцій, яку більшість людей хотіли отримати за свої гроші.

.