Футляр для iPad

Футляр для iPad 2 має симпатичний дизайн кришки для всіх характеристик вашого iPad 2. Він захистить екран, поставить ваше планшетний пристрій в режим очікування, якщо кришка закрита, а потім – в робочий режим, коли кришка відкривається. Це необхідний футляр для серйозного захисту і збереження вашого iPad 2.

Розумні футляри для iPad 2: Incipio Smart Feather.

Хоча Smart Cover хороший, чому б не піти далі? Smart Cover забезпечує захист екрану планшета. Розглянемо футляр Incipio Smart Feather. Цей захисний футляр для планшета відмінно поєднується зі Smart Cover, тому ви просунетеся на крок в питаннях захисту iPad 2, використовуючи аксесуари разом для безпрецедентної захисту вашого Apple пристрою.

Класичний футляр для iPad 2 захищає сенсорний екран при роботі, а Smart Feather захищає планшет повністю від подряпин, вм’ятин та інших пошкоджень. Озброївши свій девайс Smart Feather, ви отримаєте найвищий рівень захисту, одночасно насолоджуючись чудовими перевагами розумних технологій.

Чудовий футляр Smart Feather виключно тонкий, блискучий і дуже легкий. Створений з довговічного полікарбонатного матеріалу, це міцний футляр, але і рухливий. Зовнішня кришка аксесуара має ніжну матову обробку, ви отримаєте відчуття м’якості і чудовий захист планшета від вм’ятин, подряпин і ударів.

Так як Smart Feather створено на замовлення клієнтів спеціально для iPad 2, вам гарантована безпека планшета. Завдяки подвійний магнітній системі футляра, Smart Cover і ваш Apple девайс матимуть дуже надійне з’єднання. Завдяки цій унікальній магнітної технології, використовуваної разом зі Smart Cover, вашому планшетному комп’ютеру забезпечена подвійна безпека.

Точність і майже чудова регулювання всіх вирубаних отворів забезпечують повне і безперешкодне використання всіх портів, конекторів і функцій вашого iPad 2. Через те, що футляр повністю поєднується зі Smart Cover, ви можете не піднімати кришку при використанні дока. Саме так був задуманий дизайн для роботи цих двох футлярів для планшета; повністю сумісні, що доповнюють один одного і функціональні футляри.

Так як планшетний футляри відмінно доповнюють один одного, буде мудрим рішенням використовувати обидва аксесуара для повного захисту і легкого використання вашого планшетника Apple iPad 2.

.