Чохли під iPad

Одна з найкращих рис планшетного комп’ютера iPad 2 – це високий рівень портативності. Ви можете взяти це планшетний пристрій з собою, куди б ви не вирушили, можете дивитися відео, доробляти проекти або показувати презентації, як начальству так і клієнтам вашої фірми.

Якщо ви берете iPad 2 в дорогу, вам потрібен не тільки хороший чохол для легкої транспортування, але і легкий, компактний, чохол, який захистить iPad 2 від пошкоджень.

Аксесуари для iPad 2 або кращі чохли під Apple планшет.

Один з кращих чохлів для подорожі – це чохол типу портфоліо через тонкого дизайну і можливості перетворюватися з чохла в стійку, що зробить вашу роботу або розвага під час подорожі радісною і зручною. Найголовніше в чохлах портфоліо – це те, що можна легко скласти кришку і вийде міцна стійка, не займає багато місця.

Тут кілька прикладів чохлів типу портфоліо, які не тільки забезпечать високу портативність, але і які є універсальними і функціональними.

Чохол Marware MicroShell Folio для iPad

Супер тонке тверде заднє покриття, складне переднє покриття. Цей чохол з’єднує функцію чекає / робочий режим, так ваш iPad 2 буде знаходитися в режимі очікування, якщо передня кришка закрита. Якщо хочете використовувати свій планшетний девайс, відкиньте назад передню кришку, зігніть і відрегулюйте під зручним кутом. iPad 2 можна встановити під різним кутом огляду. Чохол забезпечує доступ до всіх портів і функціональним клавішах, а також до камери, яка підтримує FaceTime. Це супер надійний, добре виглядає і універсальний чохол під iPad.

Чохол SwitchEasy Canvas Folio для iPad

У цього чохла для iPad 2 також є функція чекає / працюючого режимів і гібридний дизайн, використовуються кращі матеріали з полікарбонату. Передня кришка складається у функціональну стійку з трьома кутами огляду, відмінними для демонстрації, перегляду і друку. Цей чохол дає доступ до всіх функцій iPad 2 і виділяє опцію фотокамери через висунутого отвори для камери. Це дуже функціональний і універсальний чохол, що дає протиударну захист.

Чохол Trexta Triangle Leather Sleeve для iPad

Аксесуар дійсно хороший вибір для подорожі не тільки з-за стійки, так як є ремінь ззаду чохла, який сприяє легкої демонстрації презентацій. Чохол під iPad 2 забезпечує повний захист за допомогою міцної шкіряної обробки. Стійка для iPad 2 пропонує безліч кутів огляду, а обмежувач тримає пристрій на одному місці. Є кілька регульованих кутів при використанні стійки, тому можна отримати саме той кут огляду, який вам необхідний. Цей професійно виглядає чохол для iPad 2 створений для бізнесу в дорозі.

Отже, якщо ви подорожуєте і потребуєте захисному функціональному чохлі для iPad 2, який подарує вам багато опцій і кутів огляду, зверніть увагу на ці чохли. Аксесуари створені з урахуванням побажань користувачів і допоможуть вам отримати все від вашого iPad 2 в дорозі.

.