Чому iPad

Ось уже два роки існують планшети на споживчому ринку, багато виробників випускають вже другу версії планшетів. Серед купи доступних планшетних ПК, на даний момент існує дві їх основні операційні системи (так як PlayBook на платформі QNX ще не вийшов): iOS і Android. Apple iPad і тепер вже iPad 2 – це єдині планшети, що функціонують на системі iOS. У той час як планшети Galaxy Tab 7/10.1, Xoom, Streak 5 / 7, G-Slate працюють на базі Android. Але, між двома видами планшетів є деякі подібності. Обидва види планшетних комп’ютерів забезпечують зручний веб-серфінг, електронну пошту, зберігання особистої інформації, YouTube, дві камери, ігри і тонни додатків.

Від чого компанія Apple отримує перемогу у війні планшетних комп’ютерів або чому iPad популярний

Але головним аргументом у війні між планшетами, на мою скромну думку, є вартість планшетников. І тут багато компаній забувають, що Apple встановлює цінову планку для своїх продуктів. Я далеко не прихильник компанії Apple, але я поважаю їх продукцію. Планшети на базі Android майже нічим не поступаються тим, які працюють на iOS і тому, встановлені на них ціни, повинні бути приблизно однаковими, правильно? Ймовірно, що ні. Планшетний ПК Apple Wi-Fi iPad 16GB вартістю 629 доларів з 2 Гб щомісячного інтернет-трафіку за 25 доларів, і ніяких контрактів. Планшети лінійки Samsung Galaxy варіюють в ціні, але ми зупинимося на T-Mobile. Цей планшетний комп’ютер буде Вам коштувати 249,99 доларів плюс дворічний контракт з оператором, а планшет без контракту має ціну 499,99 доларів і запропонує 5 Гб трафіку за щомісячну плату розміром в 39,99 доларів. Більшість покупців вибирають планшет Apple, так як немає бажання платити додаткові 40 доларів. Хочете отримати що-небудь свіженьке? Добре.

Планшет Motorola XOOM з оператором Verizon працює на останній версії ОС Android 3,0. Цей планшетний комп’ютер має 10-дюймовий сенсорний екран, двоядерний процесор NVIDIA Tegra 2 з частотою кожного ядра 1 ГГц і дві камери (2 і 5 мегапікселів). З появою планшета iPad 2, який пропонує схожі характеристики своїх конкурентів, суперники планшетів Apple все одно завищують ціни. Планшет XOOM можна купити за 599 доларів з дворічним контрактом, а без контракту планшетка буде Вам коштувати 799 доларів США. У той час, як вартість інтернет-трафіку для iPad 2 все ще не визначена, щомісячна плата операторові Verizon за 1Гб становить 20 доларів, за 3 Гб – 35 доларів, за 5 Гб – 50 доларів і за 10 Гб – 80 доларів.

Планшет XOOM має єдина перевага перед новим iPad – це можливість оновлення до технології зв’язку четвертого покоління 4G LTE, за допомогою відправки планшета XOOM на деякий час в сервісний центр. Підтримка 4G-зв’язку може в свою чергу серйозно виснажувати звичну до 3G-зв’язку батарею, тому задайтеся питанням: “Чи дійсно швидкість і витрачені гроші цього варті?”.

Конкуруючим з iPad компаніям все ще необхідно наздогнати рівень продажів планшетів Apple. Компанії-суперники втискують у свої планшетні ПК майже все, окрім хіба що кухонних мийок, при цьому їх планшети не користуються масовим попитом. Це стосується не тільки їх технічних характеристик та обмежень, але також і цін. Я не знаю кого звинувачувати в цьому, але іншим виробникам планшетів необхідно брати приклад з ціноутворення компанії Apple. І на закінчення хочу додати, знаходите Ви планшети Apple чудовими чи ні, але мільйони споживачів, компаній та установ, які пов’язали своє життя з iPad, вважають саме iPad гідним планшетним комп’ютером.

.