Блокування Google +

Великий Китай забороняє використання великої соціальної мережі Google +, а точніше, обмежує доступ до Google +, підкреслюючи практикуемую в країні сувору цензуру.

Зовсім недавно, про що свідчить газета “The Arab Spring”, такі соціальні мережі як Facebook і Twitter використовувалися як для пропаганди повалення авторитарного режиму, так і для упокорення народу. За допомогою самих популярних у світі соціальних порталів Twitter і Facebook організовувалися мітинги в Єгипті і Тунісі в той час, як в Лівії, Ємені, Сирії і Бахрейні соціальні мережі стали засобом встановлення політичної стабільності та викриття служб безпеки у використанні насильницьких заходів.

Китай забороняє соціальну мережу Google +

“Здається, що влада Китаю бояться можливих наслідків масового використання соціальних мереж, що призвело до заборони на використання Google +.” – Повідомляють сайти беспеченія безпеки JustPing і Geatfirewallofchina.

Реакція Google поки не відома, але ми можемо стверджувати, що пошуковий гігант навряд чи підкориться, так як конфлікти з урядом Китаю вже виникали не один раз.

Крім Google + Китай вже заблокував доступ до Facebook, YouTube, Twitter і Foursquare. Отже, дізнаємося пізніше, на чию ж користь вирішитися ситуація.

.