Безкоштовний Wi-Fi

Все більше і більше компаній по всій країні, від мереж кафе до готелів, усвідомлюють, що реклама безкоштовного Wi-Fi приверне клієнтів. Це чудова послуга, але важливо бути дуже обережним, витягуючи з цього зиск.

Безкоштовний Wi-Fi і безпеку комп’ютера і даних

Більшість публічних бездротових точок доступу не використовують шифрування – це означає, що всі юзернейми (імена користувачів), паролі та повідомлення в чаті, які ви посилаєте, незахищені і можуть бути перехоплені зловмисниками, які користуються тією ж бездротовою мережею. Якщо ви дивитеся місцеві новинні сайти, або спілкуєтеся зі своїм братом на іншому кінці країни, це не сильно важливо, але що, якщо ви заходите на свій рахунок у банку або оплачуєте рахунки? Давати такий доступ кому-небудь небезпечно, це може призвести до крадіжки особистої інформації, несанкціонованим витрат і псування кредитної історії.

Однак інтернет-технології модернізувалися, щоб боротися з тими, хто намагається вкрасти вашу особисту інформацію. Більшість інтернет адрес починаються зі знайомих “http://”, але іноді можна бачити “https://” (особливо у фінансових установ); адреса може бути різного кольору, залежно від вашого браузера. Ця додаткова “s” має значення безпеки зв’язку.

Якщо не вдаватися в деталі, “s” в адресі означає SSL, тип інтернет-шифрування. А значить, що все, що відправлено на сайт або отримано від сайту, захищено складним набором паролів і кодів, які не можуть зламати більшість комп’ютерів. Якщо ви бачите сайт з “https://”, особливо на сторінках логіну, можете бути впевнені, що ваша інформація в безпеці. Більшість банків, компаній кредитних карт і інших фінансових установ вже користуються цією технологією, але багато інших популярний вебсайти, такі як Facebook, Twitter та інші соціальні мережі не використовують шифрування за умовчанням.

Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам і друзям користуватися шифруванням в домашніх бездротових мережах, ми також рекомендуємо по можливості використовувати сайти з SSL, щоб дані були в безпеці під час подорожей. Наша порада – ніколи не пересилати особисту інформацію по небезпечному (“http://”) з’єднанню, якщо можна обійтися без цього. Невеликі кроки, що сприяють захисту ваших юзернеймов, паролів та іншої важливої ​​інформації, такі, як пошук цих “https://”, врятує вас від зайвого головного болю.

Мораль цієї статті – використовуйте переваги безкоштовної бездротового зв’язку Wi-Fi у вашому улюбленому кафе, готелі або офісі механіка, але переконайтеся, що ви захищені від злому, стеження і копіювання даних зловмисниками.

.