Background Check додаток

Завдяки сучасним технологіям, будь-хто може, абсолютно легко знайомиться з новими людьми. І часто люди, з якими ти знайомишся, намагаються переконати тебе в тому, що вони твої найкращі друзі, але зайва обережність ніколи не завадить адже так? Зрештою, в будь-якому випадку краще проявити пильність, ніж потім гірко шкодувати. Ось для цього і було розроблено Background Check.

Background Check – це прілдоженіе перевірки анкетних даних тепер, тепер воно доступно і на Android.

Вперше програма Background Check була застосована в пристроях iOS в 2009 р., отримати його можна було з App Store, але тепер додаток повертається знову. Тепер, на додаток до девайсам від Apple додаток Background Check доступний і для Android. У користувачів тепер є повний доступ до BeenVerified для отримання будь-яких анкетних даних по кожному, кого вони зустріли, і для того, щоб переконатися, що вони не зустріли нікого поганого. За допомогою Background Check, користувачі можуть дізнатися про людину буквально все, кримінальне минуле, інформацію про власність, інформацію про контакти, родичів, сусідів і так далі … аби знати справжнє ім’я.

Незважаючи на те, що Background Check безкоштовний додаток, користувачі можуть щомісячно отримувати тільки одне безкоштовне повідомлення Background Check – якщо потрібні ще повідомлення, то їх можна купити за допомогою системи in-app. Вперед на Android Market або Apple App Store, щоб закачати додаток сьогодні.

.