Аксесуари для MacBook

Якщо у вас є ноутбук MacBook, особливо MacBook Pro 13, ви маєте козир. Це один з найкращих ноутбуків на ринку, як ви вже, напевно, знаєте.

Коли ви познайомилися з MacBook, можна почати звертати увагу на аксесуари. Є деякі аксесуари для ноутбуків, які ви визначите, як необхідність, а перераховані нижче аксесуари – це як раз три з їх числа. Аксесуарів для MacBook набагато більше, але для початку вистачить і цих моделей.

Необхідні аксесуари для MacBook: чохол, підставка і навушники.

Чохол Speck SeeThru 13

Ви вклали гроші в свій ноутбук і, звичайно, хочете, щоб ноутбук був захищений і виглядав, як новий, якомога довше. Найпростіший спосіб добитися захисту для ноутбука – це купити чохол. І новий чохол SeeThru 13 відмінно підійде для MacBook Pro 13, тому що аксесуар зроблений на замовлення прискіпливих клієнтів ексклюзивно для серії MacBook. Відповідний дизайн чохла легкий в установці і забезпечує чудовий захист ноутбука. Твердий чохол як ніякий інший захистить ваш ноутбук від подряпин і вм’ятин. SeeThru 13 блискучий і легкий, що робить чохол супер портативним. Прозора обробка стильна і відполірована, вона пропонується в різних живих і насичених колірних варіаціях, що додає стилю вашого ноутбука MacBook. Повний і простий доступ до всіх функцій MacBook, чудова захист і відмінний зовнішній вигляд – це причини, за якими ви полюбите чохол Speck SeeThru 13.

Підставка Griffin Elevator для MacBook

Якщо ви хочете організувати постійне робоче місце для вашого ноутбука, вам дійсно потрібна підставка під ноутбук. Ви не хочете ставити MacBook прямо на плоску поверхню, тому що від цього ноутбук нагрівається через погану вентиляцію. Встановлюючи MacBook на плоску поверхню, ви не маєте оптимального кута для перегляду. Рішенням стане міцна підставка під MacBook, яка позбавить вас від обох проблем. Якісна підставка Griffin Elevator – це відмінний вибір, оскільки гаджет був сконструйований для серії MacBook. Судячи з назви, Elevator “піднімає” MacBook над поверхнею. Крім того, ви будете працювати під оптимальним кутом для очей, а простору буде достатньо для клавіатури і миші. Через те, що Elevator піднімає ваш ноутбук від поверхні, аксесуар покращує циркуляцію повітря, допомагаючи охолоджувати ноутбук і сприяючи його ефективній роботі.

Навушники iFrogz EarPollution Nerve Pipe для MacBook

Само собою зрозуміло, що хороші навушники – це необхідність в наші дні. Якщо ви хочете провести вдома кілька годин в тиші, а особливо, якщо ви використовуєте ноутбук MacBook в дорозі, то навушники – це порятунок. Навушники iFrogz EarPollution Nerve Pipe дають стерео-звук при компактному дизайні. Навушники кріпляться прямо позаду вуха, і ви зможете повністю насолодитися глибокими басами і різкими звуками. Навушники мають високу якість, м’яку шкіру для повного комфорту навіть при тривалому використанні. Ці навушники випускаються в дев’яти яскравих колірних варіаціях, що подарує вам справжній стиль поряд з комфортом і якістю звуку. Навушники EarPollution складні, тому їх легко скласти і взяти куди завгодно.

Це тільки три дійсно хороших можливості забезпечити ваш MacBook аксесуарами, а також гарний початок для подальших покупок. Купуючи исококачественние аксесуари, ви можете збільшити і поліпшити і без того приголомшливу функціональність вашого ноутбука MacBook.

.