Злом онлайн комунікацій Аль-Каїди

Згідно експерту, терористичною групою були, так звані “панки” у яких протягом недовгого часу існував власний канал в інтернеті, за яким вони поширювали інформацію і пропаганду. Еван Кохлменн, партнер Flashpoint, говорив: “Я точно не можу відповісти, як і чому це могло статися, крім цього, очевидно, були напади і на домен і на сервер даних, використовуваний форумом al-Qaida за підтримки Al-Shamukh”. Нарешті, було організовано закрите засідання, у якому не брав участь LulSec.

Онлайн комунікації al-Qaida були зламані.

Все ще є інші jihadi форуми, які працюють і в даний час, дозволяють “людям” спілкуватися один з одним, але поки жодному з них повністю не довіряє Аль-Каїда. Кохлменн, безумовно професіонал в даній області, оскільки він витратив десятиліття свого життя Аль-Каїди, відстежуючи і знищуючи та інші терористичні організації.

Є список потенційних підозрюваних, які могли бути учасниками та організаторами подібних зломів, в які могли бути так само залучені спонсоровані урядом хакерів із США і Великобританії, на додаток до незалежних кібер лінчевателей. Була створена програма th3j35t3r, яка дозволяла відстежувати діяльність терористів і їх помічників.

.