Замовити HP TouchPad

Ви вже зробили революційний крок до використання планшетів? Якщо відповідь негативна, тоді Вас може зацікавити HP TouchPad – перший планшет, що працює під управлінням webOS від HP. Цей планшетний комп’ютер нарешті вийшов на передпродажний етап, тому розміщення замовлення не означає його одночасного настільки бажаного появи у Вас вдома. Список рітейлерів, у яких буде представлений HP TouchPad, досить великий і включає серед інших Amazon, Best Buy, NewEgg, Walmart, Radio Shack, Staples, J & R, Office Depot, Office Max, Sam’s Club, Costco, PC Richard & Son і Micro Center .

Тепер TouchPad від HP доступний для попереднього замовлення.

Новинку HP TouchPad вже можна знайти на сайті HP, але найбільший комп’ютерний виробник в даний час приймає замовлення поки тільки від корпоративних клієнтів. Планшет вийде в продаж двох типів – нам до душі модель 16GB за ціною 499,99 доларів, але при бажанні Ви можете розщедритися і замовити дорожчу модель TouchPad об’ємом 32 GB.

Який би варіант ви не купили, технічними характеристиками будуть такими-двоядерний процесор 1,2 GHz Snapdragon, акселерометр, гіроскоп, компас, стерео динаміки, функція Touch-to-Share, фронтальна камера 1,3 мегапікселя і webOS – спеціально оптимізована для роботи з версією 9,7 дюймів.

.