Як продовжити життя акумулятора

У нас ніколи не було стільки можливостей на робочому місці або в школі до появи розумних електронних пристроїв, наприклад, як Apple iPhone. Пропонуючи безліч різних додатків, електронні апарати стали необхідною частиною життя багатьох людей. Дзвінки, перевірка електронної пошти, зв’язок з друзями з соціальних мереж, оновлення фотографій, органайзер, ігри. Не дивно, що можна розрядити акумулятор і що доведеться заряджати акумулятор кожен день!

Як продовжити життя акумулятора вашого iPhone, iPod, і iPad

Тут перераховано декілька пунктів, які допоможуть зберегти життя батареї:

– Вимикайте Bluetooth, коли ви його не використовуєте. Якщо Bluetooth працює, то він шукає інші пристрої, споживаючи потужність акумулятора.

– Вимикайте WiFi. Якщо ви знаходитесь там, де немає з’єднання WiFi, відключіть цю функцію, щоб зменшити споживання потужності акумулятора.

– Вимикайте локальні сервіси. Деякі програми мають геоідентіфікаціонний елемент, який автоматично розпізнає ваше місцезнаходження. Це допомагає деяким людям, але багатьом це не потрібно.

– Вимикайте push повідомлення. З певними інтервалами ваш девайс перевіряє пошту і інші програми і надсилає повідомлення, використовуючи заряд батареї. Вимикайте їх, особливо якщо інформація не термінова.

– Відключайте вібрацію і тон клавіш. Здається, що ці функції не використовують багато потужності, але якщо помножити це на кількість їх використання, то картина міняється.

– Вимикайте музичні та радіо-еквалайзери.

– Вимкніть функцію 3G. У місцях, де з’єднання 3G стає безнадійним, вимкніть 3G, щоб ваш телефон не переключався постійно з 2G на 3G і щоб знизити споживання потужності акумуляторної батареї.

– Увімкніть режим польоту, якщо ви знаходитесь там, де немає доступу до мережі. Це дозволить телефон не шукати постійного зв’язку з мережею.

– Увімкніть функцію автоблокування. Поставте її на найкоротший час. Таким чином, пристрій не буде довго чекати, щоб згас екран.

– Не залишайте телефон заряджатися занадто довго. Коли батарея зарядилася, її необхідно відключити. Також майте розклад повної розрядки батареї. Корисно розряджати батарею повністю один раз на місяць, дозволивши акумулятора повернути правильні обертів циклу перед наступною зарядкою.

– Відрегулюйте яскравість екрану. Якщо вам не потрібна висока яскравість, можна заощадити силу акумулятора, використовуючи більш темний екран.

– Завантажуйте програми, тільки коли девайс з’єднаний з комп’ютером і iTunes. Завантаження програм за допомогою бездротового з’єднання споживає більше енергії акумулятора.

– Використовуйте зарядний пристрій для автомобіля та набори батарейок. Якщо ви постійно на ходу, нехай ваш телефон йде з вами в ногу з цими батареями.

Якщо ви вважаєте, що будете деякий час далеко від місця підзарядки, не використовуйте свій девайс без потреби. Пошук по мережі, ігри і фотографування – все споживає заряд батареї. Через пару років або навіть швидше, в залежності від використання, термін тривалості заряду акумулятора зменшиться, і вам доведеться частіше заряджати акумулятор. Можна буде віднести телефон в центр ремонту, де вам зроблять заміну акумулятора.

Ось, як продовжити життя акумулятора мобільного девайса.

.