Хакери LulzSec і Anonymous

Хакери LulzSec здійснювали хакерські атаки на веб-сайти і виводили з ладу системи, такі як Sony і урядові веб-сайти, що належать Сенату США і ЦРУ, також сприяли витоку 62 тисяч імен користувачів і паролів на веб-сайтах, зараз хакери об’єдналися з хакерською групою Anonymous для проведення глобальної операції, метою якої є банки і державні цінні папери.

Хакери з команди LulzSec і хакерська команда Anonymous об’єднуються з метою обвалити ринок державних цінних паперів і банки.

Операція, яка отримала назву Anti-Security, стартувала днями і оголосила запеклу війну модераторам, що обмежують свободу в інтернеті, а також “добропорядним” антихакер, тобто групам безпеки, які здійснюють хакерські атаки для запобігання атак ззовні. Вони закликали інших хакерів об’єднатися для здійснення цієї місії і залишати сигнатури “Antisec” у вигляді цифрових графіті для спілкування.

Ми не знаємо, якого успіху об’єднані хакери досягнуто, але на даний момент хакерам вдалося вивести з ладу кілька головних систем і зламати сайти ЦРУ, що досить важко здійснити. Відомо, що уряд і правоохоронні органи працюють цілодобово, намагаючись їх вистежити і притягнути до відповідальності.

Одна справа виступати за інтернет-свободу і право на цензуру мови, а інше – націлюватиметься на популярні сайти світової мережі. Це може представляти серйозну загрозу безпеці і спричинити за собою великі неприємності і, можливо, завдати шкоди користувачам, які зареєстровані на даних сайтах.

.