Віддалений доступ через iPad

Так як бізнес розвивається стрімко, всі усвідомили, що мати конкурентоспроможні переваги означає підтримку мобільних робочих сил з будь-якого місця з будь-якого девайса. Використання смартфона для віддаленого доступу до робочого столу – це альтернатива, але з маленьким екраном важко працювати ефективно, ноутбуки занадто громіздкі, особливо для тих, хто багато подорожує. Планшети, такі як iPad, менше і легше, ніж ноутбуки і більше портативні. Коли Apple в квітні 2010 року оголосив про продаж 15000000 iPad, робочі стали більше не прив’язані до своїх робочих столів для виконання завдань.

Тепер кожен може працювати віддалено зі свого iPad

Подивимося на робочий стіл

З появою технічних компаній, що підтримують віддалений доступ для iPad, користувачі можуть працювати з програмами свого робочого столу в будь-який час де завгодно. Якщо ваша компанія займається продажами і операціями, ви знаєте, що для персоналу важливо мати своєчасний доступ до ресурсів та інформації, також як і швидка підтримка і технології з відділу IT. За допомогою планшетного комп’ютера iPad ваші співробітники можуть демонструвати інформацію компанії на конференціях, презентаціях або показувати новим клієнтам новий дизайн. Планшет iPad укупі з віддаленим доступом дозволяє персоналу з продажу рухати справи до переговорів або навіть до продажу; планшет може служити в якості портфоліо, інструментом для презентації і навіть інструментом продажів.

Прикладом компанії, яка отримає вигоду від використання iPad та віддаленого робочого столу, може послужити страхова компанія. Представники можуть ефективно працювати з заявками, використовуючи iPad для оцінки збитку. Вони пишуть звіт і відразу ж передають його в домашній офіс для наступної стадії процесу. При цьому не потрібно чекати, поки працівник повернеться в офіс, щоб зареєструвати заявку; таке діловодство в режимі реального часу виключає заявки, які складаються за інформацією з пам’яті, що може коштувати часу і грошей, якщо виконано неточно. Це також зручно клієнтам, так як заявки реєструються миттєво.

Доступ без ускладнень або віддалений доступ до комп’ютера iPad

Ефективність також підвищується завдяки iPad планшету, так як співробітники можуть тепер виконувати безліч завдань одночасно з додатками iPad і робочим столом без необхідності виходити з системи, щоб отримати потрібні файли на зустрічі з клієнтами. iPad дозволяє запустити інтенсивний процес роботи з даними, використовуючи всього кілька байт. Планшетний комп’ютер iPad допоможе вам показувати мультимедіа, музику та відео в режимі Live (прямій трансляції), а також дистанційно керувати веб-камерами, встановленими на вашому робочому столі. До того ж, бізнесмени побачать значну економію по відношенню до програмного забезпечення. Співробітники мають доступ до дорогих програм зі своїх iPad, а компанії не потрібно платити за більшу кількість копій та ліцензій.

З’явилася функція “віддалений доступ iPad” і бізнес-офіси змінилися; там більше немає нічого стандартного – ні де, ні коли, ні як, ні з яким пристроєм співробітники працюють. Просто встановіть програму віддаленого доступу на iPad (Remote Desktop Protocol або Virtual Network Computing), і нехай ваші працівники мають доступ до робочого столу негайно і продуктивно.

.