Trigger Trap для фотографа

На перший погляд можна подумати, що Trigger Trap будучи продуктом Kickstarter являє собою новомодну пастку або подібність суперсучасної пастки привидів, яку можуть використовувати мисливці за привидами, хоча насправді – це універсальний пристрій для запуску фотокамери. Цей пристрій дозволяє проводити сповільнену зйомку наступним чином: при перетин лазерного променя подається звуковий сигнал і камера включається. Крім того, воно здатне виконати нелінійну сповільнену зйомку, що в свою чергу дозволяє автоматично збільшувати або зменшувати інтервал зйомки між фотографіями, а також сприяє збільшенню чи зменшенню швидкості відтворення зображення.

Гаджет Trigger Trap не ловить мишей, але є універсальним тригером камери.

Але найцікавіше в усьому цьому – додаткові пристрої, що дозволяють встановити у вашій камері все що завгодно. Уявіть, що в якості оповіщення про зйомку буде служити велосипедний дзвінок або ж на ваш мобільний буде надходити дзвінок.

Здавалося б, це відмінне доповнення до апаратів будь-якого досвідченого фотографа, але для цього необхідно буде викласти кругленьку суму – 8,500 доларів США. Гадаєте, девайси Trigger Trap будуть продаватися з розмахом?

.