Тонкий Blackberry смартфон

Канадська компанія RIM вже давно створює смартфони, які обслуговують в основному бізнес-сектор. Через особливості, інтегрованих в екосистему телефону, традиційно, компанія націлюється на бізнесменів і зацікавлених кар’єрою осіб. Вони можуть користуватися електронною поштою “на ходу”, BBM (встановленим месенджером) і корпоративними додатками. Одним з телефонів з такими можливостями є Blackberry Bold 9780. Тим не менш, цей телефон не популярний своїм ергономічним дизайном. Bold 9780 насправді досить громіздкий. Але уявлення про Blackberry Bold змінюється з появою Bold Touch (9900). Це найтонший телефон канадського виробника.

Новий Blackberry Bold Touch – найтонший смартфон, пропонований RIM.

Давайте порівняємо розміри двох телефонів. Blackberry 9780 має висоту 109 мм, ширину 60 мм і товщину 14 мм. Телефон важить 122 грами. Порівнюючи Bold 9780 з найпопулярнішим у світі iPhone 4, ця модель дійсно дуже громіздка. iPhone 4 має висоту 115,2 мм, ширину 58,6 мм і товщину 9,3 мм. З точки зору громіздкість, з цією моделлю Apple легше звертатися і зберігати, коли телефон не використовується. Новий Blackberry Bold Touch має тонкістю, не пропонованої до цього серед мобільних пристроїв компанії. Телефон має висоту 115 мм, ширину 66 мм і товщину 10,5 мм. З цими розмірами, Bold 9900 відповідає тому, що користувачі шукають в телефоні.

Однією з особливостей BB (Blackberry) є його повна клавіатура QWERTY. Ця фізична клавіатура розташовується прямо під дисплеєм смартфона, що дозволяє користувачам легко відповідати на текстові повідомлення, електронні листи, друкувати в BBM і редагувати документи. Це саме те, чим ви будете насолоджуватися в новому Blackberry Bold Touch.

Новий смартфон BB Bold 9900 також може запропонувати більше, коли справа доходить до дозволу екрану. Його попередник пропонував дозвіл 480 х 360 пікселів на 2,44-дюймовому дисплеї. Наступник цього популярного телефону пропонує 640 х 480 пікселів на 2,8 – дюймовому сенсорному екрані. Крім того, ви можете насолоджуватися відео з роздільною здатністю 720 (HD). Це було неможливо на попередній моделі телефону.

Існують також значні зміни, що стосуються процесора телефону і операційної системи. Його попередник був оснащений 624 МГц одноядерним процесором і володів операційною системою BB 6,0. Нова версія телефону має 1,5 ГГц одноядерний процесор і працює на останній ітерації BB версії 7.0. Таким чином, крім тонкого розміру, Blackberry Bold Touch пропонує більше можливостей апаратного та програмного забезпечення.

.