SwitchEasy Canvas для iPad 2

Чому потрібно звертати увагу на чохол для планшета iPad 2?

Тому, що чохол чудово захищає і надає індивідуальний стиль Вашої Apple планшету. Різноманітність матеріалів, кольорів і функціональності обкладинок дозволяє зробити свій вибір. Зараз модно мати чохол-папку або ж чохол елегантного типу для зберігання вашого планшетника. Всім варіаціям чохлів характерна передня кришка, вона повністю захищає планшетний комп’ютер Apple iPad 2 від пилу і бруду.

Чохол SwitchEasy Canvas для iPad 2.

Існують навіть такі чохли, які пропонують технологію Smart Technology (думаю Smart Cover) для максимального захисту сенсорного екрану iPad 2, а також дозволяє автоматично виводити планшет в сплячий режим при закритті кришки чохла.

Ще одним бонусом чохла-папки для iPad 2 є можливість перетворення аксесуара в підставку шляхом повороту передньої кришки на 180 градусів. Таким чином, виходить швидка підставка, де б ви не були. Перетворення чохла в підставку дозволяє встановлювати iPad 2 під різними кутами зору.

Всі ці функції з’єднані в дійсно привабливому чохлі-папці SwitchEasy Canvas. Аксесуар був створений з думкою про користувачів.

Цей своєрідний чохол виготовлений з полікарбонату, забезпечує найкращий захист, амортизацію, надійність і довговічність. Зовнішня оболонка має матову обробку для м’якого дотику і міцного захоплення. Екстра бонусом обкладинки для iPad 2 є не тільки опір дряпання, а також водостійкість чохла.

Якщо раптом зовнішнє покриття здасться не достатньо надійним, то внутрішній шар виконаний з міцного пластику і забезпечує додатковий захист від можливого намокання. Внутрішня поверхня чохла зроблена з м’якого мікроволокна, неперевершено оберігає iPad 2 від пилу і подряпин.

Не варто купувати Smart Cover окремо, так як всі переваги технології Smart Technology з’єднані в цьому чохлі-папці. Пам’ятайте, що Smart Technology подовжує заряд батареї і зберігає енергію, виводячи Ваш iPad 2 в режим “сну” при закритті кришки чохла, а також відновлює роботу планшета при відкритті обкладинки.

Відмінною рисою цього чохла є можливість знімати фотознімки однією рукою за допомогою своєрідного отвори для камери. Все що потрібно, це перевернути передню кришку чохла і, вуаля, Ваш iPad 2 перетворюється в камеру з протиковзким чохлом, зручним для захоплення.

Можна використовувати чохол SwitchEasy Canvas як підставку в двох різних положеннях. Для швидкої і легкої трансформації чохла в підставку потрібно відігнути кришку і вставити її в одне з поглиблень на задній стороні чохла. Якщо простору для роботи занадто мало, то обкладинку можна просто використовувати як папку. Мультифункціональна обертається кришка легко і швидко забезпечить Вам цю опцію. Ця позиція чохла досить зручна в дорозі, якщо Ви захочете трохи попрацювати на планшетному комп’ютері. Чохол надійно закривається за допомогою намагнічених елементів.

Враховуючи всі прекрасні особливості аксесуара, повну пристосовуваність і легкість в обігу, кому не сподобається цей чохол-папка? SwitchEasy для iPad 2 гарантує надійний захист від пошкоджень, має привабливий вигляд і дарує достаток інших можливостей. Це правильний вибір чохла для кожного покупця iPad 2.

.