Sony Ericsson W8 огляд

Партнерство між Японською компанією Sony Ericsson і Шведської породило ряд унікальних мобільних телефонів.

Sony Ericsson W8 огляд

Один з них XPERIA Play, який подібно іншим високопоставленим смартфонам випускаються з 4,0 дюймовим РК-дисплеєм зі світлодіодним підсвічуванням. Однак, як тільки ви відсуваєте екран, у телефоні відкриваються консоль управління. Вона являє собою ігрові пульти, схожі на кнопки Sony PSP. Ця особливість робить смартфон не тільки одним з найбільш унікальних на ринку, але і єдиним сертифікованим PlayStation телефоном. Тим не менш, цей телефон не єдиний у своїй унікальності в списку Sony Ericsson. Компанією також був створений мобільний Sony Ericsson W8.

Новенький Sony Ericsson W8 – це більше, ніж просто Walkman телефон!

Огляд Sony Ericsson W8 (Walkman Phone)

Sony Ericsson W8 не схожий на будь-який інший телефон. Це Walkman телефон. Апарат поставляється з програвачем Walkman, який дозволяє більше насолоджуватися списками відтворення, і володіє TrackID розпізнаванням музики. Функція TrackID дозволяє користувачам, записавши певний відрізок пісні, отримати про неї інформацію. Що дає можливість придбати та завантажити трек, якщо він сподобається. Телефон W8 також забезпечує швидкий доступ до PlayNow. Тут ви можете придбати більше пісень, альбомів та ігор.

Sony Ericsson W8 поставляється з чотирма змінними кутами (функція в оболонці операційної системи). Це дозволяє вам встановити що-небудь на цих кутах. Один кут може дати вам миттєвий доступ до веб-сайтів, таких як YouTube. Тут ви зможете насолодитися найбільш видовищними відео в Інтернеті. В іншому кутку, ви можете розмістити Walkman Player. З ним ви зможете отримати доступ до улюбленої музики в одну мить. У третьому кутку ви можете помістити будь-яку бажану додаток від ігор до інших форм розваг. В останньому кутку ви можете розмістити веб-браузер, який дасть вам швидкий доступ до мережі. На цих чотирьох кутах можна розмістити все, що завгодно, і це залежить тільки від вас.

Оскільки Sony Ericsson W8 оснащений ОС Android від Google, телефон дає вам легкий доступ до Android Market. Користуючись цим сховищем додатків, можна легко і швидко придбати і закачати в телефо сотні тисяч додатків. Завантажуйте все, що завгодно від ігор до електронних книг, від інструментальних програм до онлайн-журналів. Найкраще те, що в Android Market є багато корисних програм, які можна завантажити безкоштовно.

Як бачите, Sony Ericsson W8 більше, ніж просто Walkman телефон. Мобільний апарат продається з рядом опцій для налаштувань і доступом до Android Market.

.