Смартфон Nokia E6

Nokia E6 – це ідеальний телефон для ділових людей завдяки його певним особливостям. Повноцінна QWERTY-клавіатура, 8 Гб внутрішньої пам’яті і сумісність з документами Microsoft Office – всі ці властивості смартфона дозволять Вам залишатися продуктивними навіть на ходу. Ця стаття розповість про основні характеристики Nokia E6 і допоможе Вам зробити правильний вибір.

Огляд багатофункціонального смартфона Nokia E6.

Nokia E6 характеристики

Дана модель телефону має досить непоганий зовнішній вигляд. Можливо, телефону E6 від Nokia не вистачає витонченості та стилю, властиві конкурентним смартфонам, але E6 міг би виглядати ще гірше. Для цінителів зовнішнього вигляду – Nokia E6 доступний в чорному, білому і срібному кольорах. Сталевий корпус мобільного апарата є функціональність і витонченість, а не кричущий дизайн.

Сенсорний екран Nokia дозволяє керувати операційною системою Symbian Anna, але є і механічні навігаційні клавіші на QWERTY-клавіатурі. Ця клавіатура є найбільшим гідністю Nokia E6, яке оцінять ділові люди, любителі текстових листувань або ті, хто бажає бути продуктивним поза офісом.

Чи використовуєте Ви Nokia телефон для роботи або розваги, щедрий розмір вбудованої пам’яті (8 Гб) виявиться ідеальним для будь-яких цілей. Ви зможете зберігати документи Microsoft Office, музику і відео кліпи; вбудований слот для карти microSD дозволить збільшити розмір пам’яті до 32 Гб.

Nokia E6 відрізняється чудовим веб-серфінгом. За допомогою мережі 3G або Wi-Fi смартфон E6 встановлює швидке та надійне з’єднання з інтернетом. У зонах покриття 3G і HSDPA мереж швидкість завантаження збільшується до 10,2 Мб / с (швидше, ніж на багатьох конкуруючих телефонах), однак керування Wi-Fi також забезпечує чудове поєднання в зоні її дії. HTML-браузер підтримує Flash-програвач, тому Ви зможете вільно переглядати повноцінні веб-сторінки без обмежень при виході в інтернет з мобільного телефону.

Багатофункціональний E6 Nokia як просунутий смартфон оснащений 8-мегапіксельною камерою. Ця камера гордо може похвалитися можливістю запису HD-відео (720p) і оснащена подвійним світлодіодним спалахом.

Як бачите, телефон Nokia E6 більш універсальний, ніж можна собі уявити. Даний смартфон є передовим камерофоном, провідником в мережі інтернету, мультимедійним одним і може впоратися з будь поставленим завданням. Незалежно від того, хто Ви – бізнесмен, студент або простий користувач, який шукає функціональний телефон-універсал – Nokia E6 заслуговує ретельного розгляду для того, щоб стати Вашим новим смартфоном.

.