Швидка розрядка акумулятора

Перед усуненням несправності в довгій роботі акумулятора. Для початку переконайтеся в тому, що ви правильно заряджаєте батарею девайса. Можливо це і є причина швидкої розрядки акумулятора.

Для швидкої зарядки підключіть iPhone, Apple iPad або iPod Touch до розетки за допомогою адаптера живлення, що йде в комплекті з цими гаджетами.

Налаштування гаджетів: Як усунути проблему швидкої розрядки батареї iPhone, iPad або iPod Touch.

Підключіть смартфон або планшет до Вашого комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Комп’ютер повинен бути включений, але не бути в режимі сну або очікування, щоб батарея смартфонів або планшетних ПК заряджалася, а не навпаки.

Для більш швидкої зарядки гаджетів під час їх підключення до комп’ютера, вимкніть усі USB-кабелю крім клавіатури і миші або використовуйте USB-хаб зовнішнього живлення для приєднання інших USB пристроїв iPhone або iPod touch.

Якщо Ви користуєтеся ноутбуком, то переконаєтеся, що він підключений до мережі і його кришка ноутбука відкрита. При закритій кришці, ноутбук може піти в режим очікування, сну або просто бездіяльності, тому iPhone, iPad або iPod Touch не зможуть зарядитися.

Коротка тривалість роботи акумуляторів.

Завжди перевіряйте поновлення Вашого програмного забезпечення. Робіть ручне резервне копіювання даних перед оновленнями програмного забезпечення. Сервіс iTunes при підключенні автоматично сповістить Вас про наявний оновленні ПЗ.

Вимикайте Wi-Fi, якщо Ви не користуєтеся цим зв’язком. Перейдіть в меню Настройки> Wi-Fi і вимкніть параметр Wi-Fi. Смартфони на базі iOS з включеною функцією Wi-Fi постійно намагаються підключитися до бездротової мережі, навіть поза межами дії. Це виснажує заряд батареї апаратури.

Також відключайте сервіс Bluetooth, якщо він Вам не потрібний. Перейдіть в меню Настройки> Bluetooth і вимкніть параметр Bluetooth. Гаджети, що працюють на платформі iOS, з включеною функцією Bluetooth постійно намагаються виявити пристрої для з’єднання, навіть якщо таких поруч немає. Це також зменшує тривалість роботи акумуляторів в девайсах.

Відрегулюйте яскравість дисплея, ніж екран яскравіше, тим більше витрачається енергії. Ви можете налаштувати яскравість екрану двома способами: виберіть Установки> Яскравість і Шпалери; або на панелі швидкого запуску додатків і перемістіть повзунок вправо для зменшення стандартної яскравості екрану.

Вимкніть службу визначення місцезнаходження. Перейдіть в Установки> Основні> Служби розміщення. При відключеному сервісі можна буде користуватися Картами, але якщо залишити додаток включеним, то Ваш смартфон або планшет буде постійно намагатися визначити Ваше місцезнаходження, розряджаючи при цьому батарею.

Якщо і після цього акумулятор продовжує швидко виснажуватися, то зробіть резервне копіювання Ваших даних і відновите заводські настройки. Потім знову оптимізуйте настройки апарату і перевірте тривалість роботи батареї.

Якщо проблема (швидка розрядка акумулятора телефону або планшета) не зважилася, зверніться в сервіс підтримки Apple.

.