Samsung Galaxy S2 кращий камерафон

Новинка Samsung Galaxy S2 – один з найбільш просунутих смартфонів, доступних на сьогоднішній день. Маючи просунутий сенсорний екран в 4,3 дюйма і двоядерний процесор в 1,2 ГГц серед ключових характеристик, телефон також має вражаючу камеру. У цій статті я розгляну питання, по праву чи Samsung Galaxy S2 називається телефоном з камерою або камерофоном, і зроблю акцент на специфікації фотографії.

Новенький Samsung Galaxy S2 – відмінний телефон з камерою або як кажуть у народі, камерафон.

“Залізо” камери і додатки телефону

Сама камера працює з 8 мегапікселями (дозвіл 3264 х 2448), це означає, що статичні знімки будуть високої якості. Щоб робити високоякісні знімки набагато легше, є безліч функцій, що поліпшують фотографію. Коли ви активуєте камеру Galaxy S2, то все буде чітко показано і легко у використанні. Є іконка установок, яка представляє функції, такі як спалах, режим зйомки, режим сцени, експозиція і фокус. Користувачі можуть легко їх змінювати відповідно до своїх уподобань. Є також іконка, що дозволяє включати і відключати LED-спалах, тому можна отримати чудові знімки в певних умовах освітлення. Якщо ви будете в основному фотографувати людей, вам стане в нагоді функція визначення особи. Вона автоматично визначає обличчя і автоматично фокусується на них, це значить, що буде однією турботою менше.

Один з найбільш вражаючих аспектів сучасних смартфонів – це те, що можна вставляти відео-Футажі. Не так давно було, що відео в 720 пікселів було найякіснішим відео, яке можна було зняти камерою телефону. Samsung Galaxy S2 один з першопрохідців, що пропонують можливість знімати з повними 1080 пікселів. В якості додаткового бонусу можна бездротовим шляхом відправити відзняте на сумісний телевізор. Це означає, що можна дивитися ваші фото та відео у форматі HD на великому екрані телевізора, що ідеально для показу великим групам людей, тому що їм не доведеться товпитися навколо маленького порівняно з телевізором екрану телефону.

Є й безліч інших функцій, які роблять Samsung Galaxy S2 ідеальним фото-телефоном або камерафоном. Для початківців великий екран (а особливо блискуче якість дисплея) означає, що користувачі будуть точно знати, як буде виглядати малюнок, перш ніж вона буде знята. Двоядерний процесор також відіграє важливу роль в тому, як телефон працює з камерою. Процесор забезпечує потужністю програми, з якими ви працюєте, а також є нульова затримка між тим, коли ви натиснете кнопку затвора і тим, коли камера Galaxy S2 зробить знімок. Це була проблема телефонів з меншою камерою, так як прекрасні сцени для фото часто пропадали перш, ніж телефон зробив фотографію. Завдяки потужному процесору Galaxy S2 фотографії робляться, як тільки ви натиснете кнопку затвора, що ідеально для фотографування рухомих об’єктів.

Отже, Samsung Galaxy S2 по праву знаходиться серед найбільш просунутих телефонів з камерою, як і серед самих вражаючих смартфонів. Потужність і характеристики камерафона Galaxy S2 гідні найближчого розгляду, якщо ви прийшли на ринок за телефоном з чудовою камерою.

.