Samsung Galaxy S II огляд

Samsung Galaxy S II – удосконалена модель свого попередника: смартфона Galaxy S, якої зараз у продажу вже більше року. Розробникам вдалося впровадити двоядерний процесор, камеру 8 мегапікселів і можливість записувати full 1080p HD відео.

Огляд смартфона Samsung Galaxy S II.

Оригінальна версія Galaxy S має 4-х дюймовий екран Super AMOLED. Цей екран було збільшено до 4,3 дюймового Super-AMLED plus. Galaxy 2 один з перших телефонів на Європейському ринку, який має двоядерний процесор. Смартфон від Samsung викликав велике пожвавлення, і питання досі залишається відкритим: чи дійсно телефони з операційною системою Android можуть змагатися з iPhone?

Функції та характеристики Samsung Galaxy S II.

Компанія Samsung – експерт в галузі створення екранів. Тому телефон Samsung Galaxy S II має чудовий дисплей, який дозволяє робити неймовірні знімки та відео. Телефон так само добре підходить для відтворення HD, як і для завантаження фотографій. Завдяки процесору смартфон має неймовірну швидкість. Фактично, Samsung Galaxy SII один з небагатьох смартфонів, який відповідає вимогам в швидкісному обслуговуванні.

Потужність, яка була додана телефону, дозволяє виконувати операції неймовірно швидко. Ви можете одночасно завантажувати кілька додатків, і при цьому смартфон працюватиме чудово. Немає ніякої затримки, якщо ви з телефону завантажуєте сторінки в інтернеті або граєте в ігри з гарною графікою.

Телефон продається за хорошою ціною. Смартфон неймовірно легкий, тому тримати його в руці одне задоволення. Текстурна задня панель телефону допомагає міцніше тримати його. Всі частини телефону, окрім задньої панелі гладкі. Galaxy SII має мінімум кнопок і отворів під порти. Дизайн приємно порадує вас.

Скомбіновані кнопки включення і блокування знаходяться з правого боку, USB порт розташований внизу телефону. Galaxy SII не має ні HDMI порту, ні захисної панелі, замість HDMI можна використовувати micro USB порт. Цей порт також дозволить програвати музику і дивитися відео.

Володарі Galaxy S II зможуть ділитися мультимедіа за допомогою DLNA. Ця функція, яку підтримувала більшість виробників, передбачає, що користувач зможе ділитися музикою, фотографіями та відео з телефону та інших сумісних пристроїв: ПК або TV. Ви так само зможете відправити фотографіями, зробленими 8 MP камерою.

HD відео так само неймовірно як і все інше в цьому телефоні. Ви будете вражені чіткістю запису. До того ж двоядерний процесор допомагає камері швидко адаптуватися до змін світла і швидким рухам. До смартфону Samsung Galaxy S II йде додаток елементарного обладнання, яке може бути використане при знятті відео, при додаванні музики і так далі. На жаль, Galaxy S II не підтримує редагування 1080 відео, що дуже не схоже на Samsung.

.