Promise Thunderbolt: зберігання даних

Intel вперше представив Thunderbolt зовсім недавно в цьому році, але вивести у світ систему Thunderbolt виявилося не так просто.

Promise Thunderbolt: зберігання даних

Promise (це дійсно саме позитивне назва з усіх, про які ми коли-небудь чули) представило рішення зі зберігання даних, яка була заснована на новій далеко не дешевої периферійної системі. Але це не буде необдуманим придбанням, враховуючи, що в системах зберігання дві 4-х і 6-ти панельні Pegasus будуть продаватися за 999 доларів за 4TB модель до 1999 доларів з об’ємом більшим у три рази.

Promise представляє Thunderbolt, інноваційну систему зберігання даних.

Pegasus з менш високоякісним методом RAID зберігання даних, яка посилює Thunderbolt технологію намагається домогтися того, щоб ви частіше використовували свою кредитну картку. Згідно Promise Pegasus будуть супроводжуватися парами портів Thunderbolt і стильним алюмінієвим каркасом, включаючи “розумний” охолоджуючий вентилятор, який працює абсолютно беззвучно. Безпека даних на висоті.

Ви зможете насолодитися передачею даних зі швидкістю до 864 М / біт в секунду, що, для порівняння, приблизно в двадцять разів швидше, ніж робота USB 2,0 і у вісім разів швидше, ніж FireWire 800.

.