Порівняння Samsung Galaxy S2 і LG Optimus 3D

З випуску LG Optimus 2X, першого двоядерного смартфона, ще кілька виробників телефонних трубок взялися озброювати свої апарати потужними процесорами. Серед них – Samsung з Galaxy S2 і LG з Optimus 3D. У цій статті запропоновано порівняння цих двох мобільних апаратів, щоб Ви самостійно вирішили який з них кращий. Для того, щоб порівняння було справедливим розглянемо деякі характеристики, які є найбільш важливими при виборі смартфона.

Порівнюємо Samsung Galaxy S2 і LG Optimus 3D – який смартфон краще

Камера

По-перше, смартфон не був би самим собою, якби не був оснащений цифровою камерою. Samsung Galaxy S2 має чудову 8-мегапіксельну камеру. Завдяки високій роздільній здатності, що досягається 8 мільйонами пікселів, фотографії мають фантастичне якість, і як бонус цей апарат може навіть знімати 1080p HD відео. Камера на LG Optimus 3D – 5-мегапіксельна, але є можливість знімати тривимірні ролики як видно з назви апарату. Це пропонує замислитися: а чи потрібен Вам 3D? Якщо так, то LG Optimus 3D – камерофон для Вас більш підходящий, але якщо Вам важлива якість знімка, то швидше за все слід віддати перевагу Samsung Galaxy S2.

Операційна система та інтерфейс

Samsung Galaxy S2 працює під управлінням ОС Android, версія 2,3, відомої як Gingerbread. Телефон LG Optimus 3D йде з попередньою версією того ж Android, 2,2, але з можливістю апдейта до більш свіжій версії. Обидві стільникові трубки мають можливість доступу до Android Market, де є тисячі різноманітних програм, доступних для завантаження безпосередньо на телефон. Крім основної “операційки” кожен з виробників створив власну оболонку. У разі LG Optimus 3D це – LG 3D UI, а у Galaxy S2 – TouchWiz v4.0 UI. Кожна з них призначена для спрощення навігації і поліпшення функціональності операційної системи. Обидві оболонки смартфонів (UI) дозволяють користувачам налаштовувати інтерфейс і призначати різні програми та віджети окремому робочому екрану, наприклад встановити тему робочого столу або кольорову схему в телефоні. І, можу сказати, одна не обов’язково краще ніж інша. LG 3D UI і TouchWiz UI – ці оболонки забезпечують однакові функції, але досягають своїх цілей різними шляхами. Таким чином, вибір найбільш прийнятною ставиться до питання Ваших особистих переваг.

Процесор

Порівнянні телефони мають двоядерні процесори. LG Optimus 3D працює на 1 ГГц процесорі, у той час як Samsung Galaxy S2 пропонує трохи сильніший 1,2 ГГц процесор. Технічно Samsung Galaxy S2 має трохи більш потужний процесор, але що стосується продуктивності в реалі, то обидва стільникових апарату показують чудові результати. Перевага використання двоядерних процесорів на обличчя: менше час завантаження веб-сторінки, менше час відгуку екрану, ефективніша мультизадачність і більше швидка завантаження програм.

Резюме порівняння LG Optimus 3D і Samsung Galaxy S2

Як Samsung Galaxy S2 так LG Optimus 3D чудові мобільні пристрої, і в даний час найбільш доступні на ринку серед просунутих смартфонів. Було б несправедливо сказати, що якийсь із них краще, але теоретично смартфон Samsung Galaxy S2 перевершує конкурента за технічними характеристиками і продуктивності.

.